tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Płock-  laweta Płock 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie autoloawetą 24h w Płocku – pomoc drogowa Płock.

Nowoczesna pomoc drogowa w Płocku

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w nowoczesnej pomocy drogowej obejmującej w głównej mierze pojazdy osobowe. Przez wiele lat działalności, udało się nam zagwarantować sobie doskonałą pozycję w sektorze wsparcia drogowego i usług obejmujących holowanie pojazdów osobowych.

Dlaczego należy nas wybrać?

Korzystanie z usług naszej firmy wiąże się z wieloma atutami dla usługobiorców. Przede wszystkim potrafimy rozwiązywać przeróżne problemy drogowe. Radzimy sobie doskonale zarówno w standardowych, jak i znacznie bardziej złożonych sytuacjach. Warto zapoznać się bliżej z naszymi atutami.

Wyspecjalizowany zespół fachowców to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy fachowców, którzy mają wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie zawodowe. Te mocne strony są kompleksowo zwiększane w ramach różnych specjalistycznych zajęć doszkalających. Dzięki temu nasi fachowcy wiedzą jak bezproblemowo zwalczać różnorodne awarie na miejscu oraz świetnie znają i stosują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego przewozu pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Specjalistyczne wyposażenie

Zwracamy również uwagę na innowacyjny sprzęt. Posiadamy lawety potrafiące holować różne pojazdy. Poza tym dysponujemy sprzętem i urządzeniami usprawniającymi fachową diagnostykę oraz naprawianie różnych tradycyjnych i bardziej kompleksowych awarii w terenie.

Profesjonalne usługi transportowe i pomoc drogowa 24/7 – Płock

Warto zapamiętać, że wszystkie zlecenia realizujemy całodobowo w trybie całorocznym. Oznacza to, że oferujemy pomoc w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni świąteczne. Zawsze wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłaszających. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny.

Fachowa oferta uwzględnia poniższy zakres usług:

– holowanie aut osobowych,
– holowanie oraz transport pozostałych samochodów, sprzętów oraz ładunków,
– przywożenie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– drobne naprawy na trasie,
– awaryjne otwieranie pojazdów,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasza oferta jest rozległa. Potrafimy udzielić pomocy w wielu nagłych sytuacjach na trasie. Zachęcamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nieprzewidziane okoliczności sprawiają, że obligatoryjna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Płocku jest gotowa przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej nieprzewidzianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Płocka i okolic. Każda laweta Płock to synonim najwyższej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Płock trafi w gusta nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)