tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Pilica – laweta Pilica 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów w Pilicy – fachowa pomoc drogowa Pilica 24/7.

Oferta naszego przedsiębiorstwa została sporządzona głównie z myślą o klientach prywatnych, przedsiębiorstwach i pozostałych podmiotach wymagających wsparcia z zakresu pomocy drogowej. Naszą główną specjalizacją jest pomoc drogowa oraz obsługa pojazdów osobowych, ale w razie potrzeby oferujemy też pomoc dla pojazdów dostawczych i innych. Nasza oferta jest bogata i uwzględnia fachowe holowanie oraz inne działania z zakresu wsparcia na wypadek stłuczki lub niespodziewanej usterki w regionie Pilicy.

Specjalistyczne działania obejmujące holowanie

Najważniejsza specjalizacja naszej firmy to fachowe przewożenie różnych typów samochodów. Oprócz samochodów osobowych i dostawczych, potrafimy skutecznie holować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy innowacyjnymi pojazdami holującymi i wyposażeniem umożliwiającym sprawny, bezproblemowy oraz profesjonalny załadunek i holowanie nawet najcięższych pojazdów o wadze kilkudziesięciu ton. Usługi holownicze świadczymy na terenie Pilicy, całego województwa śląskiego oraz całej Polski i pozostałych krajów.

Szeroko pojęta pomoc drogowa całodobowa w Pilicy

Rzecz jasna zajmujemy się nie tylko holowaniem różnych rodzajów samochodów, ale również innymi metodami pomocy w trudnych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc wsparcia pod względem awaryjnego uruchamiania samochodów (np. z rozładowanym akumulatorem), umiemy też dokonywać przeróżnych tradycyjnych i kompleksowych napraw w terenie, transportujemy paliwo, wymieniamy koła oraz pomagamy na sporo innych sposobów. Dzięki temu całkiem często można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą trasę po wykonaniu przez nas zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy!

Jak widać, nasza oferta pomocy drogowej w Pilicy jest szeroka i niezwykle profesjonalna. W każdym przypadku kładziemy nacisk na bezproblemowy dojazd do klientów i skuteczne rozwiązanie problemu. Wykonujemy usługi całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszego wsparcia są liczne pozytywne oceny zadowolonych klientów.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Pilicy jest za każdym razem gotowa dotrzeć w wyznaczone miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z dróg szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Pilicy i okolic. Każda laweta Pilica to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Pilica spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę do Pilicy i okolic. Wszystko czego wymagasz.  

 

5/5 - (1 vote)