tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Piekary Śląskie –  laweta Piekary Śląskie – Holuje.pl

Szukasz pomocy drogowej na Śląsku w Piekarach Śląskich? Zadzwoń, na pewno udzielimy fachowego wsparcia.

Dostępni 24/7.

tlo

Skuteczna pomoc drogowa Piekary Śląskie – Laweta Piekary Śląskie – 24/7!

Niechciana usterka na drodze albo stłuczka? Korzystasz z samochodu osobowego i poszukujesz fachowego wsparcia? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz szeroko pojęte działania opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy samochody osobowe oraz pozostałe typy samochodów (dostawcze, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Świetna obsługa każdego klienta

Jesteśmy grupą doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy przewozowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty używające pojazdów osobowych, dostawczych czy też zestawów TIR i aut ciężarowych. Innymi słowy każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Czemu warto wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy firmą godną uwagi. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne opinie wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi mocnymi stronami:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Piekarach Śląskich oraz całym kraju i innych państwach,
– doskonałe umiejętności pracowników,
– innowacyjne wyposażenie holownicze,
– profesjonalny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy na drodze,
– rozległa oferta usługowa,
– wysoka jakość świadczonych usług,
– szybki dojazd na miejsce zdarzenia bez zbędnej zwłoki.

Jak wygląda nasza pomoc?

W ramach tradycyjnej usługi przyjmujemy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. Podczas takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na podstawie uzyskanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa samochodu na trasie czy może jedyną opcją jest holowanie obejmujące przewóz samochodu do warsztatu stacjonarnego albo w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu istotnych danych, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas czekania jest za każdym razem jak najbardziej ograniczony.

5/5 - (1 vote)