tlo
laweta

Pomoc drogowa Oświęcim – pomagamy w województwie małopolskim

Holuje.pl

Pomoc drogowa Oświęcim 24h Zadzwoń i ruszamy Ci pomóc. Holujemy pojazdy od kilkunastu lat.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Pomoc drogowa Oświęcim – całodobowa laweta w Oświęcimiu

Oferta naszego przedsiębiorstwa została przygotowana przede wszystkim z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz pozostałych podmiotach potrzebujących wsparcia w zakresie pomocy drogowej. Naszą podstawową specjalizacją jest pomoc drogowa oraz obsługa aut osobowych, ale w razie konieczności gwarantujemy też pomoc dla pojazdów dostawczych i pozostałych. Nasza oferta jest bogata i uwzględnia fachowe holowanie oraz pozostałe działania z zakresu pomocy gdy dojdzie do stłuczki albo nagłej usterki w okolicach Oświęcimia.

Fachowe usługi obejmujące holowanie

Podstawowa oferta naszej firmy to bezpieczne transportowanie różnych typów samochodów. Oprócz pojazdów osobowych i dostawczych, potrafimy bezproblemowo holować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy specjalistycznymi holownikami i sprzętem pozwalającym na sprawny, bezproblemowy oraz fachowy załadunek i przewóz nawet najcięższych pojazdów o masie kilkudziesięciu ton. Usługi holownicze realizujemy na terenie Oświęcimia, całego województwa małopolskiego oraz całej Polski i innych państw.

Kompleksowa pomoc drogowa 24/7 w Oświęcimiu

Oczywiście trudnimy się nie tylko transportem różnych rodzajów pojazdów, ale również innymi metodami pomocy w niechcianych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc pomocy pod względem awaryjnego uruchamiania aut (np. z wyczerpanym akumulatorem), umiemy również dokonywać różnych zwyczajnych i złożonych napraw w terenie, transportujemy paliwo, wymieniamy ogumienie oraz pomagamy na sporo pozostałych sposobów. Dzięki temu całkiem często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą drogę po wykonaniu przez nas usługi.

Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Jak widać, nasza oferta pomocy drogowej w Oświęcimiu jest szeroka i niezwykle fachowa. W każdym przypadku zwracamy uwagę na sprawny przyjazd do zgłaszających i skuteczne rozwiązanie problemu. Wykonujemy usługi całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszego wsparcia są liczne pozytywne rekomendacje zadowolonych zleceniodawców.

pomoc w wymianie koła na drodze

Pomoc w wymianie koła

Zapewniamy skuteczną pomoc w wymianie koła na drodze dzięki naszym doświadczonym pracownikom z pomocy drogowej. Niezależnie od tego, czy doświadczyłeś uszkodzenia opony, czy też potrzebujesz wymienić koło z powodu awarii, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Nasz zespół działa sprawnie i efektywnie, co zapewnia błyskawiczną obsługę, dzięki której odzyskasz mobilność w krótkim czasie.

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Specjalizujemy się w profesjonalnym holowaniu pojazdów osobowych z autostrad i dróg szybkiego ruchu, zapewniając bezpieczny i sprawnie przeprowadzony transport pojazdu.

Nasza doświadczona ekipa oraz nowoczesna flota zapewniają efektywną pomoc w przypadku awarii, wypadku lub innych sytuacji losowych na trasie. Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co gwarantuje naszym klientom szybką i niezawodną obsługę w każdym zakątku miasta.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Dowóz paliwa

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej usługi dostarczania paliwa na drodze, oferowanej przez sprawdzoną ekipę pomocy drogowej.

Nasz priorytet to szybkość i skuteczność, co gwarantuje, że dostarczymy paliwo w dowolne miejsce i o każdej porze dnia i nocy.

Nasza doskonale wyposażona flota jest gotowa spełnić wszelkie potrzeby klientów, w razie nagłej potrzeby uzupełnienia zapasów paliwa.

5/5 - (1 vote)