tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Ostrów Mazowiecka – laweta Ostrów Mazowiecka 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie samochodów w Ostrowii Mazowieckiej – pomoc drogowa Ostrów Mazowiecka.

Niespodziewana usterka na drodze lub stłuczka? Używasz samochodu osobowego i szukasz fachowego wsparcia? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który oferuje holowanie oraz kompleksowe działania znane jako pomoc drogowa. Obsługujemy samochody osobowe oraz inne typy pojazdów (dostawcze, terenowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Profesjonalna obsługa wszystkich zleceniodawców

Jesteśmy zespołem profesjonalnych oraz wykwalifikowanych ekspertów, którzy zajmują się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy przewozowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty używające samochodów osobowych, dostawczych albo zestawów ciągników z naczepami i pojazdów ciężarowych. W związku z tym każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Czemu warto wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy usługodawcą godnym polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne opinie wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi mocnymi stronami:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Ostrowii Mazowieckiej oraz całym kraju i za granicą,
– doskonałe umiejętności fachowców,
– innowacyjne wyposażenie holownicze,
– innowacyjny sprzęt do diagnostyki i naprawy w terenie,
– szeroka oferta świadczonych usług,
– wysoka jakość świadczonych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce zdarzenia bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasza pomoc?

W ramach standardowej usługi przyjmujemy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. Podczas takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale poza tym rodzaju problemu. Na bazie otrzymanych informacji sprawdzamy czy możliwa jest naprawa auta na trasie czy może jedyną opcją jest holowanie obejmujące przewóz auta do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu potrzebnych danych, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas czekania jest zawsze jak najkrótszy.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasami nagłe zdarzenia na drodze sprawiają, że potrzebna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Ostrowii Mazowieckiej jest w stanie przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i porządnym narzędziom, sprawnie i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezproblemowo kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przetransportować samochód w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy sprawnie i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Ostrowii Mazowieckiej. Każda laweta Ostrów Mazowiecka to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Ostrów Mazowiecka jest dopasowana do potrzeb nawet bardzo wymagających klientów.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota samochodów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi pracownicy dowiozą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy benzynę albo olej opałowy w zależności od potrzeb klientów.  

 

5/5 - (1 vote)