tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Ostrołęka – laweta Ostrołęka 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Całodobowe holowanie w Ostrołęce – fachowa pomoc drogowa Ostrołęka.

Profesjonalna pomoc drogowa w Ostrołęce

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w profesjonalnej pomocy drogowej uwzględniającej przede wszystkim auta osobowe. Przez cały okres działalności, udało się nam zagwarantować sobie ugruntowaną pozycję na rynku pomocy drogowej i usług obejmujących holowanie samochodów osobowych.

Czemu warto nas wybrać?

Skorzystanie z oferty naszej firmy wiąże się z różnorodnymi atutami dla zgłaszających. Przede wszystkim potrafimy rozwiązywać różnorodne problemy drogowe. Radzimy sobie idealnie zarówno w tradycyjnych, jak i znacznie bardziej złożonych przypadkach. Dobrze jest zapoznać się szerzej z naszymi mocnymi stronami.

Wyspecjalizowany personel to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy fachowców, którzy mają wysokie kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie branżowe. Zalety te są kompleksowo poszerzane w ramach różnych fachowych kursów. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak efektywnie likwidować przeróżne awarie na trasie oraz idealnie znają i stosują zasady skutecznego, a także bezpiecznego holowania samochodów osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Profesjonalne wyposażenie pomocy drogowej

Kładziemy też nacisk na nowoczesny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące holować różne pojazdy. Ponadto dysponujemy wyposażeniem i narzędziami umożliwiającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawianie wielu standardowych i bardziej skomplikowanych awarii na trasie.

Profesjonalne usługi transportowe oraz pomoc drogowa 24/7 – Ostrołęka

Należy pamiętać, że wszystkie zlecenia wykonujemy 24/7 przez cały rok. Oznacza to, że gwarantujemy wsparcie w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni wolne od pracy. W każdym przypadku wyjeżdżamy bezzwłocznie do klientów. Niezbędny jest tylko kontakt telefoniczny.

Szeroka oferta uwzględnia następujący zakres usług:

– holowanie samochodów osobowych,
– holowanie oraz przewóz innych pojazdów, sprzętów oraz ładunków,
dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– drobne naprawy na trasie,
– otwieranie pojazdów w trybie awaryjnym,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać oferta naszej firmy jest obszerna. Możemy udzielić pomocy w wielu nagłych sytuacjach na trasie. Zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu!

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Ostrołęce jest gotowa przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej nieprzyjemnej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Ostrołęki i okolic. Każda laweta Ostrołęka to synonim najwyższej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Ostrołęka trafi w gusta nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)