tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Olsztyn – laweta Olsztyn 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów w Olsztynie – fachowa pomoc drogowa Olsztyn 24/7.

Poszukujesz wyspecjalizowanej firmy trudniącej się usługą taką jak holowanie? Nasz serwis udziela profesjonalnego wsparcia pod tym względem. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z samochodów osobowych w regionie Olsztyna.

Pomoc drogowa – najwyższa jakość pomocy dla wszystkich!

Potrafimy udzielać skutecznego wsparcia w zakresie usług, takich jak holowanie, niewielkie naprawy w terenie, dowóz paliwa, awaryjne uruchamianie samochodów, itp. Dzięki wysokim umiejętnościom naszych fachowców oraz nowoczesnemu sprzętowi, wszystkie zlecenia, które uwzględnia nasza pomoc drogowa realizujemy profesjonalnie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi jakości.

Pomoc drogowa i holowanie – jak wygląda nasza pomoc?

Oczywiście należy skontaktować się z naszymi pracownikami pod numerem kontaktowym. Podczas zgłaszania poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz podanie jego lokalizacji. Zależnie od sytuacji, zorganizujemy stosowny sprzęt i części, a następnie bez zwłoki docieramy w wyznaczone miejsce w celu transportowania pojazdu do serwisu lub do klienta albo jego naprawy bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty

Przez cały okres naszej działalności, udało nam się zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz fachowości naszych działań są pozytywne opinie zadowolonych usługobiorców. Zapraszamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy pomocy w Olsztynie, jak również na terenie całego województwa śląskiego, a w razie konieczności w całej Polsce oraz za granicą.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Olsztynie jest za każdym razem gotowa dotrzeć w wyznaczone miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z dróg szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Olsztyna i okolic. Każda laweta Olsztyn to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Olsztyn spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę do Olsztyna i okolic. Wszystko czego wymagasz.  

 

5/5 - (1 vote)