tlo
laweta

Pomoc drogowa Nowy Wiśnicz – udzielamy wsparcia w województwie małopolskim Holuje.pl

Pomoc drogowa Nowy Wiśnicz 24h Zadzwoń i ruszamy Ci pomóc. Holujemy samochody od kilkunastu lat.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Pomoc drogowa Nowy Wiśnicz – szybka laweta w Nowym Wiśniczu

Nagła usterka w terenie lub stłuczka? Korzystasz z pojazdu osobowego i poszukujesz fachowej pomocy? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który zagwarantuje holowanie oraz szeroko pojęte czynności opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy pojazdy osobowe oraz inne typy samochodów (towarowe, terenowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy!

Profesjonalna obsługa każdego klienta

Jesteśmy grupą doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, podmioty transportowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty używające samochodów osobowych, dostawczych albo zestawów ciągników z naczepami i aut ciężarowych. W związku z tym każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Dlaczego powinno się wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy usługodawcą godnym uwagi. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne oceny wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta posiada poniższe atuty:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Nowym Wiśniczu oraz całym kraju i za granicą,
– doskonałe umiejętności pracowników,
– nowoczesne wyposażenie do holowania,
– innowacyjny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy w terenie,
– szeroka oferta świadczonych usług,
– wysoka jakość świadczonych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce zdarzenia bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasza usługa?

W ramach tradycyjnej usługi przyjmujemy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale poza tym typu problemu. Na bazie otrzymanych informacji ustalimy czy istnieje możliwość naprawy pojazdu na trasie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące przewóz samochodu do warsztatu stacjonarnego albo w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę. Po uzyskaniu niezbędnych informacji, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest zawsze ograniczony do minimum.

pomoc w wymianie koła na drodze

Pomoc w wymianie koła

Zapewniamy skuteczną pomoc w wymianie koła na drodze dzięki naszym doświadczonym pracownikom z pomocy drogowej. Niezależnie od tego, czy doświadczyłeś uszkodzenia opony, czy też potrzebujesz wymienić koło z powodu awarii, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Nasz zespół działa sprawnie i efektywnie, co zapewnia błyskawiczną obsługę, dzięki której odzyskasz mobilność w krótkim czasie.

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Specjalizujemy się w profesjonalnym holowaniu pojazdów osobowych z autostrad i dróg szybkiego ruchu, zapewniając bezpieczny i sprawnie przeprowadzony transport pojazdu.

Nasza doświadczona ekipa oraz profesjonalna flota zapewniają efektywną pomoc w przypadku awarii, wypadku lub innych sytuacji losowych na trasie. Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co gwarantuje naszym klientom szybką i niezawodną obsługę w każdym zakątku miasta.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Dowóz paliwa

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej usługi dostarczania paliwa na drodze, oferowanej przez sprawdzoną ekipę pomocy drogowej.

Nasz priorytet to szybkość i skuteczność, co gwarantuje, że dostarczymy paliwo w dowolne miejsce i o każdej porze dnia i nocy.

Nasza doskonale wyposażona flota jest gotowa spełnić wszelkie potrzeby klientów, w razie nagłej potrzeby uzupełnienia zapasów paliwa.

5/5 - (1 vote)