tlo
laweta

 Pomoc drogowa Nowy Targ – udzielamy wsparcia w województwie małopolskim Holuje.pl

Pomoc drogowa Nowy Targ 24h Zadzwoń i ruszamy Ci pomóc. Holujemy samochody od kilkunastu lat.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Pomoc drogowa Nowy Targ – laweta 24/7 w Nowym Targu

Specjalistyczna pomoc drogowa (całodobowa) w Nowym Targu

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w udzielaniu wsparcia obejmującego holowanie i nowoczesną pomoc drogową na obszarze Nowego Targu i całego województwa małopolskiego. Kluczowym atutem naszej firmy jest szeroka oferta obejmująca następujące działania:

– holowanie oraz transport różnych typów samochodów,
– mniejsze oraz bardziej skomplikowane naprawy na trasie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia jak również kół,
– transport pojazdów, maszyn i innych ładunków na krótszych i dalszych trasach,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasze usługi są rozbudowane. Prowadzimy działalność 24/7, więc nasi klienci mogą liczyć na udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego godziny.

Szerokie wsparcie w różnorodnych zdarzeniach na drodze

Klienci naszej firmy mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej albo bardziej złożonej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Ponadto świadczymy usługi, gdy dojdzie do kolizji albo wypadku na drodze. Można nas również wezwać, gdy z jakichś powodów zabraknie paliwa albo gdy pojawi się inny problem. W takich przypadkach likwidujemy awarie na trasie lub transportujemy samochód do warsztatu albo w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę.

Fachowa pomoc drogowa – Nowy Targ

Naszą zaletą są wykwalifikowani pracownicy, którzy zapewniają wysoką skuteczność oraz jakość działań z zakresu wsparcia drogowego i terenowego serwisu aut. Doświadczeni fachowcy korzystają z nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz sprzętu i narzędzi do diagnozowania oraz naprawy samochodów na trasie. Z pewnością naszym atutem jest też interesująca oferta usługowa i wsparcie w wielu niechcianych i nieprzyjemnych zdarzeniach drogowych.

Nowoczesna obsługa zróżnicowanych samochodów

Prowadzimy działalność w wielu miejscach w Polsce, w tym w województwie małopolskim. Oznacza to, że na naszą pomoc mogą między innymi liczyć właściciele aut osobowych i dostawczych z Nowego Targu oraz okolic. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszych usług.

pomoc w wymianie koła na drodze

Pomoc w wymianie koła

Zapewniamy skuteczną pomoc w wymianie koła na drodze dzięki naszym doświadczonym pracownikom z pomocy drogowej. Niezależnie od tego, czy doświadczyłeś uszkodzenia opony, czy też potrzebujesz wymienić koło z powodu awarii, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Nasz zespół działa sprawnie i efektywnie, co zapewnia błyskawiczną obsługę, dzięki której odzyskasz mobilność w krótkim czasie.

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Specjalizujemy się w profesjonalnym holowaniu pojazdów osobowych z autostrad i dróg szybkiego ruchu, zapewniając bezpieczny i sprawnie przeprowadzony transport pojazdu.

Nasza doświadczona ekipa oraz profesjonalna flota zapewniają efektywną pomoc w przypadku awarii, wypadku lub innych sytuacji losowych na trasie. Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co gwarantuje naszym klientom szybką i niezawodną obsługę w każdym zakątku miasta.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Dowóz paliwa

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej usługi dostarczania paliwa na drodze, oferowanej przez sprawdzoną ekipę pomocy drogowej.

Nasz priorytet to szybkość i skuteczność, co gwarantuje, że dostarczymy paliwo w dowolne miejsce i o każdej porze dnia i nocy.

Nasza doskonale wyposażona flota jest gotowa spełnić wszelkie potrzeby klientów, w razie nagłej potrzeby uzupełnienia zapasów paliwa.

5/5 - (1 vote)