tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Mława – laweta Mława 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Transport pojazdów w Mławie – holowanie i pomoc drogowa Mława.

Specjalistyczna pomoc drogowa w Mławie

Serdecznie zachęcamy do zwrócenia uwagi na wsparcie naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy drogowej obejmującej w głównej mierze pojazdy osobowe. Przez wiele lat naszej pracy, udało się nam wypracować doskonałą pozycję w sektorze pomocy drogowej i usług obejmujących holowanie pojazdów osobowych.

Czemu warto zainteresować się naszymi usługami?

Skorzystanie z oferty naszej firmy wiąże się z wieloma zaletami dla zgłaszających. Przede wszystkim umiemy rozwiązywać zróżnicowane problemy drogowe. Radzimy sobie doskonale zarówno w tradycyjnych, jak i znacznie bardziej skomplikowanych problemach. Warto zapoznać się bardziej z naszymi zaletami.

Wykwalifikowany zespół fachowców to istotna kwestia!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy specjalistów, którzy mają wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie branżowe. Zalety te są kompleksowo poszerzane w ramach różnych fachowych szkoleń. W ten sposób nasi pracownicy wiedzą jak skutecznie zwalczać przeróżne awarie na miejscu oraz perfekcyjnie znają i stosują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego transportu pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Innowacyjne wyposażenie

Kładziemy również nacisk na nowoczesny sprzęt. Posiadamy holowniki będące w stanie holować różne samochody. Ponadto dysponujemy sprzętem i narzędziami usprawniającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawianie różnych tradycyjnych i bardziej złożonych awarii w terenie.

Skuteczne usługi transportowe i pomoc drogowa 24/7 – Mława

Powinno się mieć na uwadze to, że wszystkie usługi realizujemy całodobowo przez cały rok. Innymi słowy gwarantujemy pomoc w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni świąteczne. Zawsze wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłaszających. Konieczny jest tylko kontakt drogą telefoniczną.
Fachowa oferta uwzględnia następujący zakres działań:

– holowanie samochodów osobowych,
– holowanie oraz przewóz innych pojazdów, sprzętów oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– drobne naprawy na miejscu awarii,
– otwieranie pojazdów w trybie awaryjnym,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasza oferta jest szeroka. Potrafimy udzielić wsparcia w wielu nagłych sytuacjach na drodze. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem alarmowym!

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasami nagłe zdarzenia na drodze sprawiają, że potrzebna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Mławie jest w stanie przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i porządnym narzędziom, sprawnie i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezproblemowo kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przetransportować samochód w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy sprawnie i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Mławy i okolic. Każda laweta Mława to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Mława jest dopasowana do potrzeb nawet bardzo wymagających klientów.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota samochodów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi pracownicy dowiozą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy benzynę albo olej opałowy w zależności od potrzeb klientów.  

 

5/5 - (1 vote)