tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Mikołów – laweta Mikołów – Holuje.pl

Pomoc drogowa w Mikołowie. Obsługujemy cały kraj. W Mikołowie na zgłoszenie odpowiadamy w kilkanaście minut!

Dostępni 24h.

tlo

Pomoc drogowa Mikołów – sprawny i bezproblemowy dojazd – wezwij nas i przyjedziemy w ciągu kilkunastu minut!

Nagła usterka na drodze albo stłuczka? Używasz pojazdu osobowego i poszukujesz profesjonalnego wsparcia? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który oferuje holowanie oraz kompleksowe usługi opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy pojazdy osobowe oraz pozostałe typy samochodów (dostawcze, terenowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Fachowa obsługa każdego usługobiorcy

Jesteśmy grupą doświadczonych oraz wykwalifikowanych fachowców, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa przewozowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z samochodów osobowych, dostawczych czy też zestawów TIR i aut ciężarowych. W związku z tym każdy może liczyć na naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Czemu powinno się wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy usługodawcą godnym uwagi. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi zaletami:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Mikołowie oraz całej Polsce i innych państwach,
– wysokie kwalifikacje pracowników,
– innowacyjne wyposażenie holownicze,
– specjalistyczny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy na drodze,
– bogata oferta świadczonych usług,
– doskonała jakość realizowanych usług,
– szybki dojazd na miejsce zdarzenia bez niepotrzebnej zwłoki.

Jak wygląda nasza usługa?

W ramach standardowej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. W ramach takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale poza tym rodzaju problemu. Na bazie otrzymanych informacji sprawdzamy czy istnieje możliwość naprawy samochodu w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące przewóz samochodu do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu niezbędnych informacji, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas czekania jest zawsze ograniczony do minimum.

5/5 - (1 vote)