tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Miasteczko Śląskie – laweta Miasteczko Śląskie 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów w Miasteczku Śląskim – fachowa pomoc drogowa Miasteczko Śląskie 24/7.

Poszukujesz nowoczesnej firmy trudniącej się usługą taką jak holowanie? Nasz serwis udziela profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z samochodów osobowych w regionie Miasteczka Śląskiego.

Pomoc drogowa – wysoka jakość pomocy dla każdego!

Jesteśmy w stanie udzielać nowoczesnego wsparcia w zakresie usług, takich jak holowanie, niewielkie naprawy na trasie, dowóz paliwa, awaryjne odpalanie aut, itp. Dzięki doskonałym kwalifikacjom naszych fachowców oraz innowacyjnemu wyposażeniu, wszystkie zlecenia, które obejmuje nasza pomoc drogowa realizujemy fachowo oraz zgodnie z obowiązującymi wymogami jakościowymi.

Pomoc drogowa i holowanie – jak udzielamy pomocy?

Oczywiście należy skontaktować się z naszymi pracownikami pod numerem alarmowym. W czasie zgłaszania poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz określenie jego miejsca. Zależnie od sytuacji, zorganizujemy niezbędny sprzęt i zamienniki, a następnie bez zwłoki docieramy w wyznaczone miejsce w celu transportowania pojazdu do serwisu lub do zgłaszającego albo jego naprawienia bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Przez cały okres naszej działalności, udało nam się pozyskać pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz jakości naszych usług są pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców. Zachęcamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy pomocy w Miasteczku Śląskim, jak również całym województwie śląskim, a w razie potrzeby w całej Polsce oraz za granicą.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Miasteczku Śląskim jest za każdym razem gotowa dotrzeć w wyznaczone miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z dróg szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Miasteczka Śląskiego i okolic. Każda laweta Miasteczko Śląskie to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Miasteczka Śląskie spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę do Miasteczka Śląskiego i okolic. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)