tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Marki – laweta Marki 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Profesjonalne holowanie pojazdów w Markach – pomoc drogowa Marki.

Oferta naszej firmy została opracowana przede wszystkim z myślą o klientach prywatnych, firmach oraz innych podmiotach potrzebujących obsługi z zakresu pomocy drogowej. Naszą podstawową usługą jest pomoc drogowa oraz obsługa aut osobowych, ale w razie potrzeby zapewniamy też usługi dla pojazdów dostawczych i innych. Nasza oferta jest bogata i obejmuje efektywne holowanie oraz inne czynności z zakresu pomocy na wypadek stłuczki lub niespodziewanej awarii w regionie Marek.

Specjalistyczne działania obejmujące holowanie

Najważniejsza specjalizacja naszej firmy to skuteczne przewożenie różnych typów pojazdów. Oprócz aut osobowych i dostawczych, jesteśmy w stanie bezproblemowo holować auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy specjalistycznymi holownikami i wyposażeniem umożliwiającym szybki, bezproblemowy oraz profesjonalny załadunek i transport nawet najcięższych samochodów o wadze kilkudziesięciu ton. Usługi holownicze realizujemy na obszarze Marek, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i innych państw.

Nowoczesna pomoc drogowa 24/7 w Markach

Oczywiście zajmujemy się nie tylko transportem różnych typów pojazdów, ale również pozostałymi formami pomocy w trudnych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc wsparcia pod względem awaryjnego uruchamiania samochodów (np. z rozładowanym akumulatorem), umiemy również dokonywać różnych tradycyjnych i skomplikowanych napraw na trasie, przywozimy paliwo, wymieniamy koła oraz pomagamy na sporo innych sposobów. Dzięki temu całkiem często można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą drogę po zrealizowaniu przez nas usługi.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy!

Jak widać, nasza oferta pomocy drogowej w Markach jest szeroka i bardzo fachowa. W każdym przypadku kładziemy nacisk na szybki dojazd do zgłaszających i efektywne rozwiązanie problemu. Działamy całodobowo, a potwierdzeniem doskonałej jakości naszych usług są liczne pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasami nagłe zdarzenia na drodze sprawiają, że potrzebna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Markach jest w stanie przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i porządnym narzędziom, sprawnie i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezproblemowo kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przetransportować samochód w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy sprawnie i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Marek i okolic. Każda laweta Marki to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Marki jest dopasowana do potrzeb nawet bardzo wymagających klientów.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota samochodów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi pracownicy dowiozą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy benzynę albo olej opałowy w zależności od potrzeb klientów.  

 

5/5 - (1 vote)