tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Lubliniec – laweta Lubliniec – Holuje.pl

Szukasz pomocy przy stłuczce czy nagłej awarii w Lublińcu? Czekamy na kontakt telefoniczny. Oferujemy szybki przyjazd i skuteczne działanie.

Pracujemy całodobowo przez cały rok.

tlo

Skuteczna pomoc drogowa Lubliniec – Laweta Lubliniec – 24/7!

Oferta naszej firmy została opracowana głównie z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorstwach i innych podmiotach potrzebujących usług w zakresie pomocy drogowej. Naszą najważniejszą formą działania jest pomoc drogowa oraz obsługa pojazdów osobowych, ale w razie potrzeby zapewniamy też wsparcie dla samochodów dostawczych i pozostałych. Nasza oferta jest bogata i obejmuje fachowe holowanie oraz inne czynności z zakresu pomocy na wypadek stłuczki albo niechcianej usterki w okolicach Lublińca.

Fachowe czynności obejmujące holowanie

Główna specjalizacja naszej firmy to fachowe holowanie różnych typów pojazdów. Oprócz samochodów osobowych i dostawczych, jesteśmy w stanie skutecznie transportować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy innowacyjnymi holownikami i sprzętem umożliwiającym szybki, bezpieczny oraz profesjonalny załadunek i przewóz nawet najcięższych samochodów o wadze kilkudziesięciu ton. Usługi holownicze realizujemy na obszarze Lublińca, całego województwa śląskiego oraz całej Polski i innych krajów.

Profesjonalna pomoc drogowa 24/7 w Lublińcu

Oczywiście zajmujemy się nie tylko holowaniem różnych rodzajów pojazdów, ale również pozostałymi formami pomocy w trudnych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc pomocy w zakresie awaryjnego uruchamiania samochodów (np. z rozładowanym akumulatorem), umiemy również dokonywać różnorodnych standardowych i złożonych napraw w terenie, transportujemy paliwo, naprawiamy opony oraz pomagamy na sporo pozostałych sposobów. To sprawia, że całkiem często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą trasę po zrealizowaniu przez nas zlecenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Jak widać, nasza oferta wsparcia drogowego w Lublińcu jest kompleksowa i niezwykle fachowa. W każdej sytuacji kładziemy nacisk na bezproblemowy dojazd do zleceniodawców i efektywne rozwiązanie problemu. Wykonujemy usługi całodobowo, a potwierdzeniem doskonałej jakości naszych usług są liczne pozytywne oceny zadowolonych klientów.

5/5 - (1 vote)