tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Łomianki – laweta Łomianki 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Transport aut w Łomiankach – holowanie i kompleksowa pomoc drogowa Łomianki.

Fachowa pomoc drogowa w Łomiankach

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w nowoczesnej pomocy drogowej obejmującej w głównej mierze samochody osobowe. Przez wiele lat naszej pracy, udało się nam zdobyć pewną pozycję na rynku wsparcia drogowego i usług obejmujących holowanie samochodów osobowych.

Czemu należy nas wybrać?

Wybór usług naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnorodnymi zaletami dla zleceniodawców. W głównej mierze umiemy rozwiązywać różne problemy drogowe. Radzimy sobie doskonale zarówno w tradycyjnych, jak i o wiele bardziej złożonych sytuacjach. Dobrze jest zapoznać się bliżej z naszymi atutami.

Wykwalifikowany personel to istotna kwestia!

W naszej firmie zatrudniamy pracowników, którzy posiadają doskonałe kwalifikacje oraz obszerne doświadczenie branżowe. Te mocne strony są stale poszerzane w ramach różnych specjalistycznych kursów. W ten sposób nasi fachowcy wiedzą jak bezproblemowo zwalczać różnorodne awarie na miejscu oraz idealnie znają i wykorzystują zasady fachowego, a także bezpiecznego przewozu samochodów osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Innowacyjne wyposażenie

Kładziemy też nacisk na profesjonalny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące holować różne samochody. Poza tym dysponujemy wyposażeniem i narzędziami usprawniającymi fachową diagnostykę oraz naprawianie różnorodnych tradycyjnych i bardziej skomplikowanych awarii w terenie.

Skuteczne usługi transportowe i pomoc drogowa 24/7 – Łomianki

Trzeba zapamiętać, że wszystkie zlecenia wykonujemy 24/7 w trybie całorocznym. Oznacza to, że zapewniamy wsparcie w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni wolne od pracy. Zawsze wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłaszających. Niezbędny jest tylko kontakt drogą telefoniczną.

Nasza oferta obejmuje poniższy zakres działań:

– holowanie aut osobowych,
– holowanie oraz transport pozostałych samochodów, sprzętów oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– różne naprawy na trasie,
– awaryjne otwieranie aut,
– awaryjne uruchamianie aut.

Jak można dostrzec nasza oferta jest rozległa. Potrafimy udzielić pomocy w różnych nagłych sytuacjach na drodze. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasami nagłe zdarzenia na drodze sprawiają, że potrzebna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Łomiankach jest w stanie przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i porządnym narzędziom, sprawnie i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezproblemowo kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przetransportować samochód w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy sprawnie i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Łomianek. Każda laweta Łomianki to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Łomianki jest dopasowana do potrzeb nawet bardzo wymagających klientów.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota samochodów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi pracownicy dowiozą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy benzynę albo olej opałowy w zależności od potrzeb klientów.  

 

5/5 - (1 vote)