tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Lipsko – laweta Lipsko 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie autolawetą w Lipsku – szeroko pojęta pomoc drogowa Lipsko.

Nagła awaria na drodze albo stłuczka? Używasz samochodu osobowego i szukasz fachowego wsparcia? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zagwarantuje holowanie oraz szeroko pojęte działania opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy pojazdy osobowe oraz inne rodzaje pojazdów (dostawcze, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Fachowa obsługa wszystkich klientów

Jesteśmy grupą doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, podmioty przewozowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty używające samochodów osobowych, dostawczych albo zestawów ciągników z naczepami i aut ciężarowych. W związku z tym każdy ma zagwarantowaną naszą kompleksową pomoc w trybie 24/7.

Czemu powinno się wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy firmą godną uwagi. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne opinie wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi atutami:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Lipsku oraz całym kraju i za granicą,
– doskonałe umiejętności pracowników,
– innowacyjne wyposażenie do holowania,
– innowacyjny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy w terenie,
– atrakcyjna oferta usługowa,
– wysoka jakość realizowanych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce awarii bez zbędnej zwłoki.

Jak wygląda nasza pomoc?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. W ramach takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale oprócz tego rodzaju problemu. Na bazie otrzymanych informacji sprawdzamy czy istnieje możliwość naprawy samochodu w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące przewóz pojazdu do warsztatu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Po uzyskaniu niezbędnych informacji, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas czekania jest zawsze jak najbardziej ograniczony.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Lipsku jest zawsze gotowa przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej nieprzyjemnej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Lipska i okolic. Każda laweta Lipsko to synonim najwyższej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Lipsko spełni potrzeby nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę do Ciechanowa i okolic. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

4.5/5 - (2 votes)