tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Łazy – laweta Łazy 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów w Łazach – fachowa pomoc drogowa Łazy 24/7.

Niespodziewana usterka w terenie albo stłuczka? Używasz pojazdu osobowego i szukasz profesjonalnej pomocy? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który oferuje holowanie oraz szeroko pojęte działania znane jako pomoc drogowa. Obsługujemy pojazdy osobowe oraz inne rodzaje samochodów (dostawcze, terenowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Perfekcyjna obsługa wszystkich usługobiorców

Jesteśmy grupą doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy zajmują się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, przedsiębiorstwa przewozowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z samochodów osobowych, dostawczych czy też zestawów TIR i pojazdów ciężarowych. Innymi słowy każdy może liczyć na naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Dlaczego powinno się wybrać naszą firmę?

Jesteśmy firmą godną uwagi. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne opinie wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi atutami:

– pomoc drogowa (24/7) w Łazach oraz całej Polsce i za granicą,
– doskonałe umiejętności pracowników,
– nowoczesne wyposażenie do holowania,
– profesjonalny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy w terenie,
– bogata oferta świadczonych usług,
– najwyższa jakość realizowanych usług,
– szybki dojazd na miejsce awarii bez niepotrzebnej zwłoki.

Jak wygląda nasza pomoc?

W ramach zwyczajnej usługi przyjmujemy zgłoszenie drogą telefoniczną. W ramach takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale poza tym typu problemu. Na bazie uzyskanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa samochodu na trasie czy może jedyną opcją jest holowanie obejmujące transport samochodu do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po otrzymaniu istotnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest zawsze ograniczony do minimum.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Łazach jest za każdym razem gotowa dotrzeć w wyznaczone miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z dróg szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Łazów i okolic. Każda laweta Łazy to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Łazy spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę do Łazów i okolic. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)