tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Kuźnia Raciborska – laweta Kuźnia Raciborska 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów w Kuźni Raciborskiej – fachowa pomoc drogowa Kuźnia Raciborska 24/7.

Oferta naszego przedsiębiorstwa została przygotowana głównie z myślą o klientach prywatnych, firmach oraz innych podmiotach wymagających usług w zakresie pomocy drogowej. Naszą podstawową specjalizacją jest pomoc drogowa oraz obsługa aut osobowych, ale w razie konieczności gwarantujemy też wsparcie dla pojazdów dostawczych i pozostałych. Nasza oferta jest rozległa i uwzględnia fachowe holowanie oraz pozostałe czynności z zakresu pomocy na wypadek stłuczki lub niespodziewanej awarii w regionie Kuźni Raciborskiej.

Fachowe czynności obejmujące holowanie

Główna specjalizacja naszej firmy to sprawne przewożenie różnych rodzajów aut. Oprócz pojazdów osobowych i dostawczych, potrafimy skutecznie przewozić auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy innowacyjnymi holownikami i wyposażeniem umożliwiającym sprawny, bezpieczny oraz fachowy załadunek i holowanie nawet najcięższych pojazdów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi holownicze wykonujemy na obszarze Kuźni Raciborskiej, całego województwa śląskiego oraz całej Polski i pozostałych państw.

Kompleksowa pomoc drogowa 24/7 w Kuźni Raciborskiej

Rzecz jasna zajmujemy się nie tylko transportem różnych rodzajów pojazdów, ale również innymi metodami pomocy w nagłych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc wsparcia w zakresie awaryjnego uruchamiania aut (np. z rozładowanym akumulatorem), potrafimy też dokonywać różnorodnych tradycyjnych i kompleksowych napraw w terenie, przywozimy paliwo, wymieniamy koła oraz pomagamy na sporo innych sposobów. Dzięki temu dość często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą trasę po wykonaniu przez nas zlecenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy!

Jak można zauważyć, nasza oferta pomocy drogowej w Kuźni Raciborskiej jest rozległa i bardzo fachowa. W każdym przypadku kładziemy nacisk na sprawny dojazd do zgłaszających i efektywne rozwiązanie problemu. Wykonujemy usługi całodobowo, a potwierdzeniem optymalnej jakości naszych usług są liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Kuźni Raciborskiej jest za każdym razem gotowa dotrzeć w wyznaczone miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z dróg szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Kuźni Raciborskiej i okolic. Każda laweta Kuźnia Raciborska to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Kuźnia Raciborska spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę do Kuźni Raciborskiej i okolic. Wszystko czego wymagasz.  

 

5/5 - (1 vote)