tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Krzanowice – laweta Krzanowice 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów w Krzanowicach – fachowa pomoc drogowa Krzanowice 24/7.

Niechciana awaria w terenie albo stłuczka? Używasz pojazdu osobowego i szukasz profesjonalnego wsparcia? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który oferuje holowanie oraz szeroko pojęte działania opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy auta osobowe oraz inne rodzaje samochodów (dostawcze, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Świetna obsługa wszystkich zleceniodawców

Jesteśmy grupą profesjonalnych i wykwalifikowanych ekspertów, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, podmioty przewozowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z samochodów osobowych, dostawczych czy też zestawów ciągników z naczepami i pojazdów ciężarowych. Oznacza to, że każdy może liczyć na naszą kompleksową pomoc w trybie 24/7.

Dlaczego dobrze jest wybrać naszą firmę?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne opinie wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi zaletami:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Krzanowicach oraz całej Polsce i innych państwach,
– doskonałe kwalifikacje pracowników,
– nowoczesne wyposażenie holownicze,
– innowacyjny sprzęt do diagnostyki i naprawy w terenie,
– szeroka oferta świadczonych usług,
– wysoka jakość świadczonych usług,
– sprawny dojazd na miejsce awarii bez niepotrzebnej zwłoki.

Na czym polega nasze wsparcie?

W ramach zwyczajnej usługi przyjmujemy zgłoszenie drogą telefoniczną. W ramach takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale również typu problemu. Na podstawie otrzymanych informacji ustalimy czy istnieje możliwość naprawy pojazdu w terenie czy może jedyną opcją jest holowanie obejmujące przewóz auta do warsztatu stacjonarnego albo w inne miejsce wskazane przez klienta. Po otrzymaniu istotnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas oczekiwania jest za każdym razem ograniczony do minimum.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Krzanowicach jest za każdym razem gotowa dotrzeć w wyznaczone miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z dróg szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Krzanowic i okolic. Każda laweta Krzanowice to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Krzanowice spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę do Krzanowic i okolic. Wszystko czego wymagasz.  

 

5/5 - (1 vote)