tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Koniecpol – laweta Koniecpol 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów w Koniecpolu – fachowa pomoc drogowa Koniecpol 24/7.

Specjalistyczna pomoc drogowa w Koniecpolu

Serdecznie zachęcamy do zwrócenia uwagi na wsparcie naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w nowoczesnej pomocy drogowej uwzględniającej w głównym zakresie pojazdy osobowe. Przez cały czas działalności, udało się nam zagwarantować sobie pewną pozycję na rynku wsparcia drogowego i usług obejmujących holowanie pojazdów osobowych.

Dlaczego należy nas wybrać?

Skorzystanie z oferty naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnymi korzyściami dla usługobiorców. W głównej mierze jesteśmy w stanie rozwiązywać różne problemy na drodze. Radzimy sobie świetnie zarówno w standardowych, jak również o wiele bardziej skomplikowanych przypadkach. Dobrze jest zapoznać się bliżej z naszymi mocnymi stronami.

Wykwalifikowany zespół pracowników to istotna kwestia!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają świetne kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie branżowe. Te mocne strony są regularnie zwiększane w ramach wielu fachowych zajęć doszkalających. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak efektywnie likwidować różne awarie w terenie oraz perfekcyjnie znają i stosują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego transportu aut osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Fachowe wyposażenie

Zwracamy też uwagę na nowoczesny sprzęt. Posiadamy holowniki będące w stanie transportować różne pojazdy. Poza tym dysponujemy wyposażeniem i narzędziami pozwalającymi na efektywną diagnostykę oraz naprawę różnorodnych standardowych i bardziej kompleksowych awarii na trasie.

Szeroko pojęte holowanie oraz pomoc drogowa 24/7 – Koniecpol

Warto mieć na uwadze to, że wszystkie usługi wykonujemy całodobowo przez cały rok. Innymi słowy oferujemy wsparcie w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. W każdym przypadku wyjeżdżamy sprawnie do zgłoszeń. Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną.

Szeroka oferta uwzględnia następujący zakres prac:

– holowanie aut osobowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych samochodów, maszyn oraz ładunków,
– przywożenie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– drobne naprawy na miejscu awarii,
– awaryjne otwieranie aut,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać oferta naszej firmy jest obszerna. Możemy udzielić pomocy w wielu skomplikowanych sytuacjach w terenie. Zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem alarmowym!

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Koniecpolu jest za każdym razem gotowa dotrzeć w wyznaczone miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z dróg szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Koniecpola i okolic. Każda laweta Koniecpol to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Koniecpol spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę do Koniecpola i okolic. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)