tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Knurów –  laweta Knurów – Holuje.pl

Szukasz holowania lub innych form pomocy na drodze w Knurowie? Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy skuteczne działania całodobowe.

Działamy w trybie 24/7 przez cały rok!

tlo

Pomoc drogowa Knurów – Fachowa laweta Knurów 24/7

Fachowa pomoc drogowa (całodobowa) w Knurowie

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w udzielaniu pomocy obejmującego holowanie i szeroko pojętą pomoc drogową na terenie Knurowa i całego województwa śląskiego. Kluczowym atutem naszego przedsiębiorstwa jest rozległa oferta obejmująca poniższe formy działalności:

– holowanie oraz przewóz różnych rodzajów pojazdów,
– drobne oraz bardziej złożone naprawy w terenie,
– transport paliwa,
– naprawa i wymiana opon oraz kół,
– transport samochodów, maszyn i innych ładunków na krótszych i dalszych trasach,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasze wsparcie jest rozbudowane. Prowadzimy działalność całodobową, więc klienci naszej firmy mają zagwarantowane udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego pory.

Kompleksowe wsparcie w różnych sytuacjach na drodze

Klienci naszej firmy mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś drobnej lub bardziej złożonej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Poza tym udzielamy pomocy, gdy dojdzie do stłuczki lub wypadku na drodze. Można nas też wezwać, gdy z jakichś powodów zabraknie paliwa albo gdy pojawi się inny problem. W takich przypadkach likwidujemy awarie na miejscu lub przewozimy auto do warsztatu lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta.

Fachowa pomoc drogowa – Knurów

Naszą zaletą są wykwalifikowani fachowcy, którzy gwarantują wysoką skuteczność oraz jakość działań z zakresu wsparcia drogowego i terenowego serwisu samochodów. Doświadczeni pracownicy korzystają z nowoczesnych holowników oraz sprzętu i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy samochodów w terenie. Bez wątpienia naszą mocną stroną jest też szeroka oferta usługowa i wsparcie w różnych niechcianych i nieprzyjemnych sytuacjach na trasie.

Fachowa obsługa wielu samochodów

Działamy w wielu miejscach w naszym kraju, w tym na obszarze województwa śląskiego. Innymi słowy na nasze wsparcie mogą na przykład liczyć właściciele aut osobowych i dostawczych z Knurowa oraz okolic. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszego wsparcia.

5/5 - (1 vote)