tlo
laweta

Pomoc drogowa Kęty – udzielamy wsparcia w województwie małopolskim Holuje.pl

Pomoc drogowa Kęty 24h Zadzwoń i ruszamy Ci pomóc. Holujemy samochody od kilkunastu lat.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Pomoc drogowa Kęty – profesjonalna laweta w Kętach

Nagła awaria na drodze lub stłuczka? Używasz pojazdu osobowego i poszukujesz profesjonalnej pomocy? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który oferuje holowanie oraz szeroko pojęte czynności znane jako pomoc drogowa. Obsługujemy auta osobowe oraz pozostałe rodzaje samochodów (towarowe, terenowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Profesjonalna obsługa każdego usługobiorcy

Jesteśmy grupą profesjonalnych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy przewozowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z aut osobowych, dostawczych czy też zestawów ciągników z naczepami i aut ciężarowych. Oznacza to, że każdy może liczyć na naszą kompleksową pomoc w trybie 24/7.

Dlaczego warto wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne oceny wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta posiada poniższe atuty:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Kętach oraz całym kraju i za granicą,
– doskonałe umiejętności fachowców,
– innowacyjne wyposażenie do holowania,
– innowacyjny sprzęt do diagnostyki i naprawy w terenie,
– rozległa oferta usługowa,
– wysoka jakość wykonywanych usług,
– sprawny dojazd na miejsce zdarzenia bez niepotrzebnej zwłoki.

Jak wygląda nasze wsparcie?

W ramach tradycyjnej usługi przyjmujemy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. Podczas takiego kontaktu prosimy o przedstawienie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na podstawie otrzymanych informacji sprawdzamy czy możliwa jest naprawa samochodu w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące transport samochodu do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po otrzymaniu potrzebnych informacji, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas czekania jest zawsze ograniczony do minimum.

pomoc w wymianie koła na drodze

Pomoc w wymianie koła

Zapewniamy skuteczną pomoc w wymianie koła na drodze dzięki naszym doświadczonym pracownikom z pomocy drogowej. Niezależnie od tego, czy doświadczyłeś uszkodzenia opony, czy też potrzebujesz wymienić koło z powodu awarii, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Nasz zespół działa sprawnie i efektywnie, co zapewnia błyskawiczną obsługę, dzięki której odzyskasz mobilność w krótkim czasie.

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Specjalizujemy się w profesjonalnym holowaniu pojazdów osobowych z autostrad i dróg szybkiego ruchu, zapewniając bezpieczny i sprawnie przeprowadzony transport pojazdu.

Nasza doświadczona ekipa oraz profesjonalna flota zapewniają efektywną pomoc w przypadku awarii, wypadku lub innych sytuacji losowych na trasie. Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co gwarantuje naszym klientom szybką i niezawodną obsługę w każdym zakątku miasta.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Dowóz paliwa

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej usługi dostarczania paliwa na drodze, oferowanej przez sprawdzoną ekipę pomocy drogowej.

Nasz priorytet to szybkość i skuteczność, co gwarantuje, że dostarczymy paliwo w dowolne miejsce i o każdej porze dnia i nocy.

Nasza doskonale wyposażona flota jest gotowa spełnić wszelkie potrzeby klientów, w razie nagłej potrzeby uzupełnienia zapasów paliwa.

5/5 - (1 vote)