tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Gostynin – laweta Gostynin 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Transport awaryjny samochodów w Gostyninie – holowanie lawetą i kompleksowa pomoc drogowa Gostynin.

Niespodziewana awaria na drodze albo stłuczka? Korzystasz z samochodu osobowego i poszukujesz fachowego wsparcia? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który oferuje holowanie oraz kompleksowe działania opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy auta osobowe oraz inne rodzaje samochodów (dostawcze, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Doskonała obsługa każdego klienta

Jesteśmy grupą doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy trudnią się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, podmioty przewozowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające pojazdów osobowych, dostawczych czy też zestawów TIR i aut ciężarowych. Oznacza to, że każdy może liczyć na naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Czemu powinno się wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy firmą godną uwagi. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi zaletami:

– pomoc drogowa (24/7) w Gostyninie oraz całym kraju i innych państwach,
– doskonałe umiejętności fachowców,
– innowacyjne wyposażenie holownicze,
– innowacyjny sprzęt do diagnostyki i naprawy w terenie,
– atrakcyjna oferta usługowa,
– najwyższa jakość wykonywanych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce zdarzenia bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasza pomoc?

W ramach standardowej usługi odbieramy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. Podczas takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na bazie uzyskanych informacji sprawdzamy czy istnieje możliwość naprawy auta na trasie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące transport auta do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez klienta. Po otrzymaniu potrzebnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest za każdym razem ograniczony do minimum.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasami nagłe zdarzenia na drodze sprawiają, że potrzebna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Gostyninie jest w stanie przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i porządnym narzędziom, sprawnie i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezproblemowo kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przetransportować samochód w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy sprawnie i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Gostynina. Każda laweta Gostynin to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Gostynin jest dopasowana do potrzeb nawet bardzo wymagających klientów.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota samochodów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi pracownicy dowiozą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy benzynę albo olej opałowy w zależności od potrzeb klientów.  

 

5/5 - (1 vote)