tlo
laweta

Pomoc drogowa Gorlice – udzielamy wsparcia w województwie małopolskim Holuje.pl

Pomoc drogowa Gorlice 24h Zadzwoń i ruszamy Ci pomóc. Holujemy samochody od kilkunastu lat.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Pomoc drogowa Gorlice – laweta w Gorlicach

Niechciana awaria na trasie albo stłuczka? Korzystasz z samochodu osobowego i szukasz fachowego wsparcia? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz kompleksowe działania opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy samochody osobowe oraz pozostałe rodzaje pojazdów (towarowe, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy!

Profesjonalna obsługa wszystkich klientów

Jesteśmy zespołem profesjonalnych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, przedsiębiorstwa transportowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające samochodów osobowych, dostawczych czy też zestawów ciągników z naczepami i aut ciężarowych. Oznacza to, że każdy ma zagwarantowaną naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Czemu warto wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy usługodawcą godnym polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne oceny wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi atutami:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Gorlicach oraz całej Polsce i za granicą,
– wysokie umiejętności fachowców,
– innowacyjne wyposażenie do holowania,
– innowacyjny sprzęt do diagnostyki i naprawy na drodze,
– rozległa oferta świadczonych usług,
– wysoka jakość wykonywanych usług,
– sprawny dojazd na miejsce stłuczki bez niepotrzebnej zwłoki.

Na czym polega nasza pomoc?

W ramach tradycyjnej usługi przyjmujemy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale również typu problemu. Na bazie otrzymanych informacji sprawdzamy czy istnieje możliwość naprawy auta na trasie czy może jedyną opcją jest holowanie obejmujące transport auta do warsztatu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu istotnych informacji, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas oczekiwania jest za każdym razem jak najkrótszy.

pomoc w wymianie koła na drodze

Pomoc w wymianie koła

Zapewniamy skuteczną pomoc w wymianie koła na drodze dzięki naszym doświadczonym pracownikom z pomocy drogowej. Niezależnie od tego, czy doświadczyłeś uszkodzenia opony, czy też potrzebujesz wymienić koło z powodu awarii, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Nasz zespół działa sprawnie i efektywnie, co zapewnia błyskawiczną obsługę, dzięki której odzyskasz mobilność w krótkim czasie.

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Specjalizujemy się w profesjonalnym holowaniu pojazdów osobowych z autostrad i dróg szybkiego ruchu, zapewniając bezpieczny i sprawnie przeprowadzony transport pojazdu.

Nasza doświadczona ekipa oraz profesjonalna flota zapewniają efektywną pomoc w przypadku awarii, wypadku lub innych sytuacji losowych na trasie. Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co gwarantuje naszym klientom szybką i niezawodną obsługę w każdym zakątku miasta.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Dowóz paliwa

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej usługi dostarczania paliwa na drodze, oferowanej przez sprawdzoną ekipę pomocy drogowej.

Nasz priorytet to szybkość i skuteczność, co gwarantuje, że dostarczymy paliwo w dowolne miejsce i o każdej porze dnia i nocy.

Nasza doskonale wyposażona flota jest gotowa spełnić wszelkie potrzeby klientów, w razie nagłej potrzeby uzupełnienia zapasów paliwa.

5/5 - (1 vote)