tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Głowno – laweta Głowno – Holuje.pl

Pomoc drogowa w Głownie? – obsługujemy centralną Polskę. W Głownie na zgłoszenie odpowiadamy w kilkanaście minut!

Dostępni 24h.

tlo

Pomoc drogowa Głowno – szybki dojazd – wezwij nas i ruszamy w kilkanaście minut!

Nagła usterka na trasie lub stłuczka? Używasz pojazdu osobowego i poszukujesz profesjonalnej pomocy? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który zagwarantuje holowanie oraz kompleksowe czynności opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy samochody osobowe oraz pozostałe typy pojazdów (dostawcze, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Perfekcyjna obsługa wszystkich klientów

Jesteśmy zespołem profesjonalnych i wykwalifikowanych fachowców, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, podmioty transportowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty używające aut osobowych, dostawczych czy też zestawów TIR i samochodów ciężarowych. W związku z tym każdy może liczyć na naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Dlaczego dobrze jest wybrać naszą firmę?

Jesteśmy usługodawcą godnym uwagi. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi mocnymi stronami:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Głownie oraz całej Polsce i za granicą,
– doskonałe umiejętności pracowników,
– nowoczesne wyposażenie do holowania,
– profesjonalny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy na trasie,
– atrakcyjna oferta świadczonych usług,
– najwyższa jakość wykonywanych usług,
– szybki dojazd na miejsce zdarzenia bez niepotrzebnej zwłoki.

Na czym polega nasze wsparcie?

W ramach standardowej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na bazie uzyskanych informacji sprawdzamy czy możliwa jest naprawa samochodu w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące przewóz pojazdu do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez klienta. Po otrzymaniu niezbędnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest za każdym razem jak najkrótszy.

5/5 - (1 vote)