tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Drobin – laweta Drobin 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów 24/7 w Drobinie – profesjonalna pomoc drogowa Drobin.

Fachowa pomoc drogowa w Drobinie

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na wsparcie naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy drogowej uwzględniającej w głównej mierze samochody osobowe. Przez cały czas działalności, udało się nam wypracować ugruntowaną pozycję w sektorze pomocy drogowej i usług obejmujących holowanie samochodów osobowych.

Czemu warto zainteresować się naszymi usługami?

Wybór oferty naszej firmy wiąże się z różnorodnymi zaletami dla zleceniodawców. Przede wszystkim jesteśmy w stanie rozwiązywać przeróżne problemy na drodze. Radzimy sobie świetnie zarówno w standardowych, jak i znacznie bardziej złożonych przypadkach. Warto zapoznać się bardziej z naszymi atutami.

Wykwalifikowany zespół pracowników to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają świetne kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie branżowe. Atuty te są kompleksowo poszerzane w ramach różnych profesjonalnych szkoleń. Dzięki temu nasi specjaliści wiedzą jak efektywnie zwalczać zróżnicowane awarie w terenie oraz idealnie znają i stosują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego przewozu samochodów osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Specjalistyczne zaplecze techniczne

Kładziemy również nacisk na nowoczesny sprzęt. Posiadamy lawety potrafiące holować różne auta. Oprócz tego dysponujemy sprzętem i urządzeniami umożliwiającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawianie różnorodnych tradycyjnych i bardziej złożonych awarii na trasie.

Skuteczne holowanie i pomoc drogowa 24/7 – Drobin

Należy zapamiętać, że wszystkie usługi realizujemy 24/7 przez cały rok. Innymi słowy gwarantujemy pomoc w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni świąteczne. W każdym przypadku wyjeżdżamy sprawnie do zgłoszeń. Niezbędny jest tylko kontakt drogą telefoniczną.

Fachowa oferta uwzględnia poniższy zakres prac:

– holowanie aut osobowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych aut, sprzętów oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– różne naprawy na trasie,
– awaryjne otwieranie samochodów,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasza oferta jest szeroka. Jesteśmy w stanie udzielić pomocy w różnych nagłych sytuacjach na drodze. Zachęcamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Zdarza się, że nieprzewidziane okoliczności sprawiają, że niezbędna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Drobinie jest gotowa dojechać w dowolne miejsce, aby pomóc klientom w takiej nieprzewidzianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na autostradzie lub drodze ekspresowej, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Drobina i okolic. Każda laweta Drobin to synonim najwyższej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Drobin spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)