tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Czerwionka-Leszczyny –  laweta Czerwionka-Leszczyny Holuje.pl

Potrzebujesz fachowej pomocy drogowej w Czerwionce-Leszczynach? Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy skuteczne usługi dla wszystkich klientów!

Pracujemy w trybie 24/7 przez cały rok!

tlo

Pomoc drogowa Czerwionka-Leszczyny 24/7 – Laweta Czerwionka-Leszczyny

Nowoczesna pomoc drogowa w Czerwionce-Leszczynach

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w nowoczesnej pomocy drogowej obejmującej w głównej mierze auta osobowe. Przez wiele lat działalności, udało się nam zagwarantować sobie pewną pozycję w sektorze wsparcia drogowego i usług obejmujących holowanie aut osobowych.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Korzystanie z oferty naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnorodnymi atutami dla usługobiorców. W głównej mierze jesteśmy w stanie rozwiązywać różne problemy na drodze. Radzimy sobie idealnie zarówno w tradycyjnych, jak również znacznie bardziej kompleksowych przypadkach. Warto zapoznać się bardziej z naszymi mocnymi stronami.

Wykwalifikowany zespół fachowców to podstawa!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie branżowe. Atuty te są regularnie poszerzane w ramach różnych profesjonalnych zajęć doszkalających. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak skutecznie likwidować różnorodne awarie na trasie oraz perfekcyjnie znają i stosują zasady fachowego, a także bezpiecznego przewozu aut osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Nowoczesne wyposażenie pomocy drogowej

Zwracamy również uwagę na innowacyjny sprzęt. Posiadamy lawety potrafiące transportować różne auta. Poza tym dysponujemy sprzętem i urządzeniami pozwalającymi na fachową diagnostykę oraz naprawianie wielu standardowych i bardziej kompleksowych awarii w terenie.

Profesjonalne holowanie i pomoc drogowa 24/7 – Czerwionka-Leszczyny

Trzeba mieć na uwadze to, że wszystkie zadania wykonujemy 24/7 przez cały rok. Innymi słowy gwarantujemy usługi w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. Za każdym razem wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłaszających. Konieczny jest tylko kontakt telefoniczny.

Szeroka oferta obejmuje następujący zakres prac:

holowanie samochodów osobowych,
holowanie oraz przewóz pozostałych aut, maszyn oraz ładunków,
dowóz paliwa,
naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
drobne naprawy na trasie,
awaryjne otwieranie samochodów,
awaryjne odpalanie samochodów.

Jak można dostrzec nasza oferta jest rozległa. Jesteśmy w stanie udzielić pomocy w różnych trudnych sytuacjach na trasie. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

5/5 - (1 vote)