tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Czechowice-Dziedzice –  laweta Czechowice-Dziedzice – Holuje.pl

Potrzebujesz fachowej pomocy drogowej w Czechowicach-Dziedzicach? Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy skuteczne usługi dla wszystkich klientów!

Pracujemy w trybie 24/7 przez cały rok!

tlo

Pomoc drogowa Czechowice-Dziedzice 24/7 – Laweta Czechowice-Dziedzice

Specjalistyczna pomoc drogowa w Czechowicach-Dziedzicach

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na wsparcie naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w szeroko pojętej pomocy drogowej uwzględniającej w głównej mierze samochody osobowe. Przez wiele lat działalności, udało się nam wypracować pewną pozycję w branży wsparcia drogowego i usług obejmujących holowanie pojazdów osobowych.

Dlaczego należy nas wybrać?

Wybór usług naszej firmy wiąże się z wieloma zaletami dla zleceniodawców. Przede wszystkim jesteśmy w stanie rozwiązywać zróżnicowane problemy na drodze. Radzimy sobie doskonale zarówno w tradycyjnych, jak i znacznie bardziej kompleksowych sytuacjach. Dobrze jest zapoznać się bardziej z naszymi zaletami.

Wykwalifikowany personel to istotna zaleta!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy pracowników, którzy mają wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie zawodowe. Zalety te są stale zwiększane w ramach wielu specjalistycznych kursów. Dzięki temu nasi specjaliści wiedzą jak skutecznie likwidować różnorodne awarie na miejscu oraz doskonale znają i wykorzystują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego przewozu samochodów osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Fachowe zaplecze techniczne

Zwracamy też uwagę na nowoczesny sprzęt. Posiadamy lawety będące w stanie holować różne samochody. Poza tym dysponujemy wyposażeniem i narzędziami pozwalającymi na fachową diagnostykę oraz naprawianie różnych standardowych i bardziej kompleksowych awarii na trasie.

Bezpieczne holowanie i pomoc drogowa 24/7 – Czechowice-Dziedzice

Trzeba pamiętać, że wszystkie zlecenia wykonujemy całodobowo przez cały rok. Innymi słowy zapewniamy usługi w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni wolne od pracy. Zawsze wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłaszających. Potrzebny jest tylko kontakt drogą telefoniczną.

Nasza oferta obejmuje następujący zakres działań:

– holowanie pojazdów osobowych,
– holowanie oraz przewóz innych aut, sprzętów oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– różne naprawy na miejscu zdarzenia,
– awaryjne otwieranie samochodów,
– awaryjne uruchamianie aut.

Jak można dostrzec nasza oferta jest szeroka. Potrafimy udzielić wsparcia w wielu nagłych sytuacjach w terenie. Zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu!

5/5 - (1 vote)