tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Cieszyn –  laweta Cieszyn – Holuje.pl

Nagła awaria lub stłuczka w Cieszynie? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Oferujemy skuteczną pomoc drogową dla wszystkich klientów!

Działamy w trybie 24/7 przez cały rok!

tlo

Pomoc drogowa Cieszyn 24/7 – Profesjonalna laweta Cieszyn

Szukasz wyspecjalizowanej firmy zajmującej się pomocą taką jak holowanie? Nasz serwis udziela fachowego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy osoby prywatne, firmy transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z aut osobowych w okolicach Cieszyna.

Pomoc drogowa – najwyższa jakość obsługi dla klientów!

Jesteśmy w stanie udzielać profesjonalnego wsparcia w zakresie usług, takich jak holowanie, niewielkie naprawy na trasie, dowóz paliwa, awaryjne uruchamianie pojazdów, itp. Dzięki optymalnym umiejętnościom naszych fachowców oraz innowacyjnemu wyposażeniu, wszystkie zlecenia, które uwzględnia nasza pomoc drogowa wykonujemy fachowo oraz zgodnie z obowiązującymi wymogami dotyczącymi jakości.

Pomoc drogowa i holowanie – jak udzielamy wsparcia?

Oczywiście należy skontaktować się z nami pod numerem alarmowym. W czasie zgłaszania poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz podanie jego lokalizacji. Zależnie od sytuacji, zorganizujemy niezbędny sprzęt i części, a następnie bez zwlekania dojedziemy we wskazane miejsce w celu przewiezienia samochodu do serwisu lub do zgłaszającego albo jego naprawy bezpośrednio na trasie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Przez wiele lat naszej pracy, udało nam się zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz jakości naszych działań są pozytywne oceny zadowolonych zleceniodawców. Zachęcamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy pomocy w Cieszynie, jak również całym województwie śląskim, a w razie potrzeby w całej Polsce oraz za granicą.

5/5 - (1 vote)