tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Brwinów – laweta Brwinów 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Całodobowe holowanie aut w Brwinowie – solidna pomoc drogowa Brwinów.

Nagła usterka w terenie lub stłuczka? Korzystasz z pojazdu osobowego i poszukujesz profesjonalnego wsparcia? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zagwarantuje holowanie oraz szeroko pojęte czynności opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy pojazdy osobowe oraz inne rodzaje pojazdów (dostawcze, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Doskonała obsługa każdego klienta

Jesteśmy grupą doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z aut osobowych, dostawczych czy też zestawów ciągników z naczepami i aut ciężarowych. Oznacza to, że każdy może liczyć na naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Czemu powinno się wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy usługodawcą godnym uwagi. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi atutami:

– pomoc drogowa (24/7) w Brwinowie oraz całym kraju i za granicą,
– wysokie umiejętności pracowników,
– innowacyjne wyposażenie do holowania,
– profesjonalny sprzęt do diagnostyki i naprawy na trasie,
– bogata oferta świadczonych usług,
– wysoka jakość świadczonych usług,
– szybki dojazd na miejsce awarii bez niepotrzebnej zwłoki.

Na czym polega nasza usługa?

W ramach tradycyjnej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. W ramach takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na podstawie uzyskanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa samochodu na trasie czy może jedyną opcją jest holowanie obejmujące transport pojazdu do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wskazane przez klienta. Po uzyskaniu potrzebnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas czekania jest za każdym razem jak najkrótszy.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem niechciane okoliczności sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Brwinowie jest gotowa przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej nieprzewidzianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w niewłaściwym miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Brwinowa i okolic. Każda laweta Brwinów to synonim najwyższej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Brwinów spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w nieodpowiednim momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dowieźć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy olej napędowy czy benzynę. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (2 votes)