tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Blachownia – laweta Blachownia – Holuje.pl

Szukasz pomocy przy stłuczce czy nagłej awarii w Blachowni? Czekamy na kontakt telefoniczny. Oferujemy szybki przyjazd i skuteczne działanie.

Pracujemy całodobowo przez cały rok.

tlo

Skuteczna pomoc drogowa Blachownia – Laweta Blachownia – 24/7!

Oferta naszej firmy została przygotowana głównie z myślą o osobach indywidualnych, firmach oraz pozostałych podmiotach potrzebujących usług w zakresie pomocy drogowej. Naszą najważniejszą specjalizacją jest pomoc drogowa oraz obsługa aut osobowych, ale w razie konieczności zapewniamy również wsparcie dla samochodów dostawczych i innych. Nasza oferta jest bogata i obejmuje efektywne holowanie oraz pozostałe czynności z zakresu wsparcia gdy dojdzie do stłuczki albo nagłej awarii w okolicach Blachowni.

Fachowe czynności obejmujące holowanie

Główna oferta naszej firmy to profesjonalne holowanie różnych typów aut. Oprócz aut osobowych i dostawczych, jesteśmy w stanie efektywnie przewozić pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami holującymi i sprzętem umożliwiającym sprawny, bezpieczny oraz fachowy załadunek i przewóz nawet najcięższych pojazdów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi holowania wykonujemy na terenie Blachowni, całego województwa śląskiego oraz całej Polski i pozostałych państw.

Kompleksowa pomoc drogowa całodobowa w Blachowni

Oczywiście trudnimy się nie tylko transportem różnych typów samochodów, ale również pozostałymi metodami wsparcia w nagłych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc pomocy w zakresie awaryjnego odpalania samochodów (np. z rozładowanym akumulatorem), potrafimy również dokonywać różnorodnych standardowych i kompleksowych napraw na trasie, dostarczamy paliwo, wymieniamy opony oraz pomagamy na sporo pozostałych sposobów. Dzięki temu dość często można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą drogę po wykonaniu przez nas zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Jak widać, nasza oferta wsparcia drogowego w Blachowni jest szeroka i bardzo profesjonalna. W każdej sytuacji kładziemy nacisk na bezproblemowy przyjazd do zleceniodawców i efektywne rozwiązanie problemu. Pracujemy całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są liczne pozytywne rekomendacje zadowolonych klientów.

5/5 - (1 vote)