tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Bielsko-Biała –  laweta Bielsko-Biała – Holuje.pl

Szukasz holowania lub innych form pomocy na drodze w Bielsku-Białej? Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy skuteczne usługi całodobowe.

Działamy w trybie 24/7 przez cały rok!

tlo

Pomoc drogowa Bielsko-Biała – Fachowa laweta Bielsko-Biała

Niespodziewana awaria w terenie lub stłuczka? Korzystasz z samochodu osobowego i poszukujesz profesjonalnego wsparcia? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który oferuje holowanie oraz kompleksowe działania opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy pojazdy osobowe oraz inne typy pojazdów (dostawcze, terenowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy!

Świetna obsługa wszystkich klientów

Jesteśmy zespołem doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, podmioty transportowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty używające aut osobowych, dostawczych czy też zestawów TIR i samochodów ciężarowych. Innymi słowy każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną pomoc w trybie 24/7.

Czemu powinno się wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy usługodawcą godnym uwagi. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne oceny wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta posiada następujące zalety:

– pomoc drogowa (24/7) w MIASTO oraz całym kraju i za granicą,
– doskonałe umiejętności pracowników,
– profesjonalne wyposażenie holownicze,
– specjalistyczny sprzęt do diagnostyki i naprawy na trasie,
– rozległa oferta usługowa,
– wysoka jakość świadczonych usług,
– szybki dojazd na miejsce zdarzenia bez niepotrzebnej zwłoki.

Jak wygląda nasza pomoc?

W ramach standardowej usługi odbieramy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. W ramach takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale oprócz tego typu problemu. Na bazie uzyskanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa pojazdu w terenie czy może jedyną opcją jest holowanie obejmujące transport samochodu do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu potrzebnych danych, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas czekania jest zawsze jak najbardziej ograniczony.

5/5 - (1 vote)