holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Żyrardowie i okolicach Holuje.pl

Szeroka oferta holowania i pomocy drogowej TIR. Obsługujemy również pojazdy o ogromnych gabarytach!

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Żyrardów

tlo

Specjalistyczna pomoc drogowa TIR w Żyrardowie

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w szeroko pojętej pomocy drogowej obejmującej przede wszystkim pojazdy ciężarowe i zestawy ciągników siodłowych i naczep}. Przez wiele lat działalności, udało się nam wypracować doskonałą pozycję w branży wsparcia drogowego.

Czemu warto zainteresować się naszymi usługami?

Korzystanie z oferty naszej firmy wiąże się z różnorodnymi atutami dla zleceniodawców. Przede wszystkim jesteśmy w stanie rozwiązywać przeróżne problemy na drodze. Radzimy sobie idealnie zarówno w tradycyjnych, jak i o wiele bardziej skomplikowanych sytuacjach. Warto zapoznać się bardziej z naszymi zaletami.

Innowacyjne wyposażenie pomocy drogowej

Kładziemy również nacisk na profesjonalny sprzęt. Posiadamy holowniki będące w stanie przewozić nawet bardzo ciężkie auta i zestawy posiadające wagę nawet w zakresie 40 ton! Oprócz tego dysponujemy sprzętem i urządzeniami usprawniającymi fachową diagnostykę oraz naprawianie wielu standardowych i bardziej kompleksowych awarii w terenie.

Wykwalifikowany personel to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy fachowców, którzy posiadają świetne kwalifikacje oraz rozległe doświadczenie branżowe. Atuty te są kompleksowo poszerzane w ramach wielu profesjonalnych szkoleń. W ten sposób nasi specjaliści wiedzą jak skutecznie likwidować przeróżne awarie na trasie oraz świetnie znają i stosują zasady fachowego, a także bezpiecznego przewozu aut ciężarowych, zestawów TIR, pojazdów dostawczych, osobowych, itp. 

Profesjonalne usługi transportowe i pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Żyrardów

Trzeba mieć na uwadze to, że wszystkie usługi wykonujemy całodobowo w trybie całorocznym. Innymi słowy oferujemy usługi w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni świąteczne. W każdym przypadku wyjeżdżamy bezzwłocznie do klientów. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny.

Szeroka oferta obejmuje poniższy zakres usług:

– przewóz ciągników siodłowych z naczepami i samochodów ciężarowych,
– holowanie oraz transport pozostałych pojazdów, sprzętów oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– drobne naprawy w terenie,
– otwieranie aut w trybie awaryjnym,
– awaryjne odpalanie aut pojazdów.

Jak można zauważyć oferta naszej firmy jest szeroka. Możemy udzielić pomocy w wielu skomplikowanych sytuacjach w terenie. Zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)