holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Zwoleniu i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Zwoleń

tlo

Poszukujesz nowoczesnej firmy zajmującej się holowaniem TIR? Nasza firma udziela doskonałego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy osoby prywatne, firmy transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z pojazdów ciężarowych w okolicach Zwoleniu.

Wysoka jakość obsługi dla każdego!

Jesteśmy w stanie udzielać nowoczesnego wsparcia w zakresie holowania aut ciężarowych, drobnych napraw w terenie, dowozu paliwa, awaryjnego odpalania samochodów, itp. Dzięki doskonałym umiejętnościom naszych pracowników oraz nowoczesnemu sprzętowi, wszystkie zlecenia wykonujemy skutecznie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi jakości.

Jak wygląda nasza pomoc?

Przede wszystkim trzeba skontaktować się z naszą firmą pod numerem alarmowym. W czasie zgłaszania poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz podanie jego miejsca. W zależności od sytuacji, zorganizujemy wymagany sprzęt i komponenty, a następnie bez zwłoki docieramy w wyznaczone miejsce w celu odholowania samochodu do serwisu lub do klienta albo jego naprawienia bezpośrednio na trasie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Przez lata naszej pracy, udało nam się zdobyć pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz fachowości naszych działań są pozytywne oceny zadowolonych usługobiorców. Zapraszamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy wsparcia w Zwoleniu, jak również całym województwie mazowieckim, a w razie konieczności w całej Polsce oraz w innych państwach.

tlo
5/5 - (1 vote)