holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Żurominie i okolicach Holuje.pl

Holowanie TIR i pojazdów ciężarowych. Naprawa na trasie oraz profesjonalna pomoc drogowa.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Żuromin

tlo

Interesują Cię porządne firmy trudniące się pomocą drogową TIR? Nasz serwis udziela profesjonalnego wsparcia pod tym względem. Obsługujemy osoby prywatne, firmy transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z samochodów ciężarowych w okolicach Żuromina.

Doskonała jakość pomocy dla klientów!

Jesteśmy w stanie udzielać profesjonalnego wsparcia w zakresie holowania aut ciężarowych, drobnych napraw na trasie, dowozu paliwa, awaryjnego odpalania samochodów, itp. Dzięki wysokim zdolnościom naszych fachowców oraz nowoczesnemu sprzętowi, wszystkie zlecenia realizujemy efektywnie oraz zgodnie z obowiązującymi wymaganiami dotyczącymi jakości.

Jak wygląda nasza pomoc?

Przede wszystkim trzeba skontaktować się z naszą firmą pod numerem kontaktowym. Podczas zgłaszania poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz podanie jego lokalizacji. W zależności od sytuacji, zorganizujemy stosowny sprzęt i zamienniki, a następnie bez zwłoki docieramy we wskazane miejsce w celu odholowania samochodu do serwisu lub do zleceniodawcy albo jego naprawienia bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Przez lata naszej pracy, udało nam się zdobyć pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz fachowości naszych działań są pozytywne oceny zadowolonych zleceniodawców. Zachęcamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy pomocy w Żurominie, jak również całym województwie mazowieckim, a w razie potrzeby w całym kraju oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)