holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Złotowie i okolicach Holuje.pl

Pomoc drogowa i holowanie TIR. Oferujemy sprawne usługi, nawet w przypadku 40-tonowych pojazdów!

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Złotów

tlo

Poszukujesz profesjonalnej firmy trudniącej się holowaniem TIR? Nasz serwis udziela fachowego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z pojazdów ciężarowych w okolicach Złotowa.

Doskonała jakość pomocy dla wszystkich!

Jesteśmy w stanie udzielać skutecznego wsparcia w zakresie transportu pojazdów ciężarowych, niewielkich napraw w terenie, dowozu paliwa, awaryjnego uruchamiania pojazdów, itp. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych specjalistów oraz nowoczesnemu sprzętowi, wszystkie zlecenia realizujemy profesjonalnie oraz zgodnie z obowiązującymi wymogami jakościowymi.

Jak udzielamy wsparcia?

Oczywiście trzeba skontaktować się z naszymi pracownikami pod numerem alarmowym. W czasie zgłaszania poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz określenie jego miejsca. Zależnie od sytuacji, zorganizujemy stosowny sprzęt i zamienniki, a następnie bez zwłoki dojedziemy we wskazane miejsce w celu odholowania samochodu do warsztatu lub do zgłaszającego albo jego naprawienia bezpośrednio na trasie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Przez wiele lat naszej pracy, udało nam się wypracować pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz jakości naszych usług są pozytywne opinie zadowolonych usługobiorców. Zapraszamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy pomocy w Złotowie, jak również na terenie całego województwa wielkopolskiego, a w razie potrzeby w całej Polsce oraz w innych państwach.

tlo
5/5 - (1 vote)