holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Zielonce i okolicach Holuje.pl

Holowanie i kompleksowa pomoc drogowa TIR. Pomagamy przy stłuczkach oraz różnych awariach w trybie całodobowym przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Zielonka

tlo

Nagła awaria w terenie lub stłuczka? Korzystasz z samochodu ciężarowego lub zestawu ciągnika siodłowego z naczepą i poszukujesz profesjonalnej pomocy? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz kompleksowe działania z zakresu pomocy drogowej. Obsługujemy auta ciężarowe, zestawy TIR oraz inne rodzaje pojazdów (dostawcze, osobowe, itp.).

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Perfekcyjna obsługa wszystkich klientów
Jesteśmy grupą doświadczonych oraz wykwalifikowanych fachowców, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, podmioty transportowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające pojazdów osobowych, dostawczych, ale w głównej mierze obsługujemy użytkowników zestawów TIR i samochodów ciężarowych. W związku z tym każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Czemu warto wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy usługodawcą godnym polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi atutami:

– wsparcie całodobowe w Zielonce oraz całej Polsce i za granicą,
– wysokie kwalifikacje fachowców,
– innowacyjne wyposażenie do holowania,
– innowacyjny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy w terenie,
– szeroka oferta świadczonych usług,
– najwyższa jakość świadczonych usług,
– sprawny dojazd na miejsce zdarzenia bez zbędnej zwłoki.

Jak wygląda nasza pomoc?

W ramach standardowej usługi przyjmujemy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. Podczas takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale poza tym typu problemu. Na podstawie otrzymanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa samochodu w tereniena trasie czy może jedyną opcją jest przewóz do warsztatu stacjonarnego albo w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę. Po uzyskaniu istotnych danych, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest za każdym razem jak najkrótszy.

tlo
5/5 - (1 vote)