holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Zgierzu i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Zgierz

tlo
Kluczową usługą wchodzącą w skład naszej profesjonalnej oferty jest kompleksowa pomoc drogowa z zakresu ciągników siodłowych i naczep (TIR) oraz innych pojazdów ciężarowych. Nasze wsparcie polega nie tylko na holowaniu, ale również na mobilnych naprawach i serwisie takich maszyn.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Mocną stroną naszej pomocy drogowej jest fakt, zatrudniania w niej fachowców, którzy posiadają doskonałe umiejętności oraz rozległą wiedzę. Ponadto korzystają oni z innowacyjnego sprzętu holowniczego oraz narzędzi i wyposażenia do naprawy i diagnozowania pojazdów na trasie. Zapewniamy sprawny dojazd do klientów ze Zgierza i innych miejscowości w województwie łódzkim.

Kładziemy ogromny nacisk na kompletne bezpieczeństwo holowanych aut. Użytkujemy nowoczesny sprzęt, a nasze skuteczne i profesjonalne usługi są niedrogie.

Holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR w Zgierzu i okolicznych miastach

Posiadamy atrakcyjną i szeroką ofertę, która obejmuje wiele ciekawych usług, takich jak między innymi:

– holowanie zestawów TIR, samochodów ciężarowych oraz transport innych maszyn, pojazdów i ładunków,

– wymiana i naprawa ogumienia,

– uruchamianie samochodów w trybie awaryjnym,

– drobne naprawy wykonywane na trasie,

– transport paliwa.

Posiadamy wiele holowników i zespołów specjalistów stacjonujących w województwie łódzkim. Dzięki temu klienci z regionu Zgierza mogą liczyć na krótki czas oczekiwania na nasze całodobowe usługi realizowane w trybie 24/7.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w razie problemów

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy. Kontaktując się z nami pod naszym numerem alarmowym, należy podać informacje o rodzaju problemu i jego lokalizacji. Resztą zajmą się nasi fachowcy, którzy dojadą we wskazane miejsce bez zbędnej zwłoki.

tlo
5/5 - (2 votes)