holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Zelowie i okolicach Holuje.pl

Holowanie ciężarówek, zestawów ciągnik siodłowy plus naczepa (TIR). Możemy holować nawet pojazdy 40 tonowe bez najmniejszego problemu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Zelów

tlo

Każdy użytkownik pojazdu ciężarowego lub zestawu TIR może liczyć na naszą fachową pomoc w razie nagłej awarii, stłuczki albo innego niechcianego zdarzenia na drodze. Świadczymy bowiem usługi w zakresie holowania i szeroko pojętej pomocy drogowej.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę?

Jesteśmy zespołem fachowców gwarantujących doskonały poziom jakości obsługi. Posiadamy wiele istotnych zalet, takich jak:

– profesjonalny sprzęt do diagnostyki i naprawy pojazdów na trasie,

– wysokie kwalifikacje pracowników,

– nowoczesne wyposażenie holownicze,

– pełne bezpieczeństwo holowanych pojazdów,

– szeroka oferta usługowa,

– wsparcie całodobowe przez cały rok,

– sprawny dojazd na miejsce zdarzenia,

– przystępne ceny świadczonych usług.

Holowanie ciężarówek na terenie Zelowa i okolic

Podstawą naszej oferty jest oczywiście holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR w regionie Zelowa i całego województwa łódzkiego. Ponadto zajmujemy się dowozem paliwa, wymianą kół, awaryjnym uruchamianiem pojazdów oraz różnymi drobnymi naprawami, po realizacji których można ruszyć w dalszą trasę bez potrzeby holowania auta do warsztatu stacjonarnego albo w inne miejsce.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania problemów drogą telefoniczną

O naszym profesjonalizmie świadczą liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz większymi i mniejszymi firmami korzystającymi z pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszego wsparcia, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

tlo
5/5 - (1 vote)