holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Żelechowie i okolicach Holuje.pl

Oferujemy pomoc drogową oraz fachowe holowanie zestawów TIR i pojazdów ciężarowych. Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Żelechów

tlo

Poważna awaria na drodze lub stłuczka? Używasz samochodu ciężarowego albo zestawu TIR i poszukujesz profesjonalnego wsparcia? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który oferuje holowanie oraz szeroko pojęte usługi z zakresu pomocy na drodze. Obsługujemy auta ciężarowe, zestawy ciągnik plus naczepa oraz inne rodzaje samochodów (dostawcze, pasażerskie, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Fachowa obsługa wszystkich usługobiorców

Jesteśmy grupą profesjonalnych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z aut osobowych, dostawczych, ale w głównej mierze wspieramy użytkowników zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. W związku z tym każdy może liczyć na naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Czemu dobrze jest wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne opinie wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta posiada poniższe atuty:

– wsparcie całodobowe w Żelechowie oraz całym kraju i innych państwach,
– wysokie kwalifikacje pracowników,
– profesjonalne wyposażenie do holowania,
– profesjonalny sprzęt do diagnostyki i naprawy na trasie,
– rozległa oferta usługowa,
– doskonała jakość świadczonych usług,
– sprawny dojazd na miejsce stłuczki bez niepotrzebnej zwłoki.

Na czym polega nasza pomoc?

W ramach tradycyjnej usługi przyjmujemy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. Podczas takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na podstawie otrzymanych informacji sprawdzamy czy możliwa jest naprawa auta w terenie czy może jedyną opcją jest transport do warsztatu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Po uzyskaniu potrzebnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas czekania jest za każdym razem jak najbardziej ograniczony.

tlo
5/5 - (1 vote)