holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Zbąszyniu i okolicach Holuje.pl

Oferujemy skuteczne działania z zakresu holowania i pomocy drogowej. Specjalizujemy się w całodobowej obsłudze pojazdów ciężarowych i zestawów TIR.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Zbąszyń

tlo

Szukasz wyspecjalizowanej firmy trudniącej się pomocą drogową TIR? Nasza firma udziela fachowego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z pojazdów ciężarowych w regionie Zbąszynia.

Wysoka jakość pomocy dla każdego!

Potrafimy udzielać skutecznego wsparcia w zakresie przewozu pojazdów ciężarowych, niewielkich napraw na trasie, transportu paliwa, awaryjnego odpalania samochodów, itp. Dzięki doskonałym kwalifikacjom naszych specjalistów oraz innowacyjnemu sprzętowi, wszystkie zlecenia realizujemy profesjonalnie oraz zgodnie z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi.

Jak udzielamy wsparcia?

Oczywiście należy skontaktować się z naszymi pracownikami pod numerem kontaktowym. W czasie rozmowy poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz podanie jego miejsca. W zależności od sytuacji, zapewniamy niezbędny sprzęt i zamienniki, a następnie bez zwlekania dojedziemy w wyznaczone miejsce w celu transportowania samochodu do serwisu lub do klienta albo jego naprawienia bezpośrednio na trasie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Przez cały okres naszej pracy, udało nam się pozyskać ugruntowaną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz fachowości naszych działań są pozytywne oceny zadowolonych usługobiorców. Zachęcamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy wsparcia w Zbąszyniu, jak również na terenie całego województwa wielkopolskiego, a w razie potrzeby w całej Polsce oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)