holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Zakroczymiu i okolicach Holuje.pl

Całodobowa, całoroczna pomoc drogowa. Skupiamy się na zestawach TIR i pojazdach ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Zakroczym

tlo

Niechciana usterka w terenie albo stłuczka? Korzystasz z pojazdu ciężarowego albo zestawu TIR i poszukujesz fachowej pomocy? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który zagwarantuje transport oraz szeroko pojęte usługi z zakresu pomocy drogowej. Obsługujemy pojazdy ciężarowe, zestawy ciągnik plus naczepa oraz pozostałe typy samochodów (towarowe, osobowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Doskonała obsługa wszystkich usługobiorców

Jesteśmy zespołem profesjonalnych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy przewozowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające samochodów osobowych, dostawczych, ale w głównej mierze wspieramy użytkowników zestawów TIR i samochodów ciężarowych. Oznacza to, że każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną pomoc w trybie 24/7.

Czemu dobrze jest wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi mocnymi stronami:

– wsparcie całodobowe w Zakroczymiu oraz całej Polsce i za granicą,
– doskonałe umiejętności pracowników,
– nowoczesne wyposażenie holownicze,
– specjalistyczny sprzęt do diagnostyki i naprawy na trasie,
– bogata oferta świadczonych usług,
– najwyższa jakość wykonywanych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce stłuczki bez niepotrzebnej zwłoki.

Na czym polega nasze wsparcie?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. W ramach takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale oprócz tego rodzaju problemu. Na bazie uzyskanych informacji ustalimy czy istnieje możliwość naprawy samochodu na trasie czy może jedyną opcją jest transport do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez klienta. Po uzyskaniu potrzebnych informacji, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas czekania jest za każdym razem ograniczony do minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)