holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Ząbkach i okolicach Holuje.pl

Skuteczna pomoc drogowa i holowanie TIR oraz pojazdów ciężarowych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Ząbki

tlo

Poszukujesz profesjonalnej firmy zajmującej się pomocą drogową TIR? Nasza firma udziela fachowego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z pojazdów ciężarowych w regionie miejscowości Ząbki.

Wysoka jakość usług dla każdego!

Potrafimy udzielać fachowego wsparcia w zakresie holowania pojazdów ciężarowych, drobnych napraw na trasie, dowozu paliwa, awaryjnego uruchamiania aut, itp. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników oraz nowoczesnemu sprzętowi, wszystkie zadania wykonujemy skutecznie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami jakościowymi.

Jak udzielamy wsparcia?

Przede wszystkim należy skontaktować się z nami pod numerem alarmowym. Podczas rozmowy poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz podanie jego lokalizacji. W zależności od sytuacji, zorganizujemy niezbędny sprzęt i części, a następnie bez zwlekania dojedziemy we wskazane miejsce w celu odholowania pojazdu do warsztatu lub do klienta albo jego naprawy bezpośrednio na trasie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Przez lata naszej działalności, udało nam się wypracować ugruntowaną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz jakości naszych usług są pozytywne rekomendacje zadowolonych klientów. Zapraszamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy pomocy w Ząbkach, jak również całym województwie mazowieckim, a w razie potrzeby w całej Polsce oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)