holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Wyszogrodzie i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Wyszogród

tlo

Oferta naszej firmy została przygotowana przede wszystkim z myślą o osobach indywidualnych, przedsiębiorstwach i innych podmiotach wymagających usług w zakresie pomocy drogowej. Naszą podstawową usługą jest obsługa ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz pojazdów ciężarowych, ale w razie potrzeby gwarantujemy też usługi dla samochodów dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest bogata i obejmuje efektywne holowanie oraz inne działania z zakresu pomocy na wypadek stłuczki albo niespodziewanej usterki w regionie Wyszogrodu.

Profesjonalne usługi z zakresu holowania

Podstawowa oferta naszej firmy to skuteczne transportowanie różnych typów samochodów. Oprócz pojazdów osobowych i dostawczych, potrafimy bezproblemowo transportować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy innowacyjnymi pojazdami holującymi i wyposażeniem umożliwiającym szybki, bezpieczny oraz profesjonalny załadunek i holowanie nawet najcięższych pojazdów o wadze kilkudziesięciu ton. Usługi holowania wykonujemy na terenie Wyszogrodu, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i pozostałych krajów.

Specjalistyczna pomoc drogowa 24/7 w Wyszogrodzie

Rzecz jasna zajmujemy się nie tylko holowaniem różnych rodzajów pojazdów, ale również innymi metodami pomocy w trudnych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc pomocy pod względem awaryjnego uruchamiania samochodów (np. z rozładowanym akumulatorem), umiemy również dokonywać różnych tradycyjnych i złożonych napraw na trasie, dostarczamy paliwo, naprawiamy opony oraz pomagamy na wiele innych sposobów. Dzięki temu dość często można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą trasę po zrealizowaniu przez nas zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Jak można zauważyć, nasza oferta pomocy drogowej w Wyszogrodzie jest szeroka i niezwykle profesjonalna. W każdym przypadku zwracamy uwagę na bezproblemowy przyjazd do zgłaszających i skuteczne rozwiązanie problemu. Pracujemy całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszego wsparcia są liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów.

tlo
5/5 - (1 vote)