holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Wyszkowie i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Wyszków

tlo

Specjalistyczna pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych w Wyszkowie

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w szeroko pojętej pomocy drogowej uwzględniającej w głównej mierze samochody ciężarowe oraz zestawy TIR}. Przez wiele lat naszej pracy, udało się nam wypracować ugruntowaną pozycję w branży wsparcia drogowego.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Skorzystanie z usług naszej firmy wiąże się z wieloma zaletami dla zleceniodawców. Przede wszystkim jesteśmy w stanie rozwiązywać różnorodne problemy drogowe. Radzimy sobie świetnie zarówno w tradycyjnych, jak również znacznie bardziej kompleksowych sytuacjach. Warto zapoznać się szerzej z naszymi mocnymi stronami.

Wyspecjalizowany personel to podstawa!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy pracowników, którzy mają doskonałe kwalifikacje oraz rozległe doświadczenie zawodowe. Te mocne strony są regularnie poszerzane w ramach wielu profesjonalnych kursów. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak efektywnie likwidować różnorodne awarie w terenie oraz perfekcyjnie znają i stosują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego holowania pojazdów ciężarowych, zestawów TIR, aut dostawczych, osobowych, itp.

Zwracamy również uwagę na profesjonalny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące transportować nawet niezwykle ciężkie auta i zestawy posiadające wagę nawet na poziomie 40 ton! Oprócz tego dysponujemy wyposażeniem i urządzeniami pozwalającymi na efektywną diagnostykę oraz naprawę różnych tradycyjnych i bardziej kompleksowych awarii na trasie.

Kompleksowe usługi transportowe oraz pomoc drogowa TIR 24/7 – Wyszków

Trzeba pamiętać, że wszystkie zadania wykonujemy 24/7 przez cały rok. Innymi słowy zapewniamy usługi w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni świąteczne. Zawsze wyjeżdżamy sprawnie do zgłoszeń. Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną.

Fachowa oferta uwzględnia poniższy zakres prac:

– holowanie TIR oraz samochodów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz innych aut, maszyn oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– różne naprawy w terenie,
– awaryjne otwieranie pojazdów,
– awaryjne odpalanie samochodów.

Jak widać nasza oferta jest obszerna. Jesteśmy w stanie udzielić wsparcia w różnych skomplikowanych sytuacjach na trasie. Zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)