holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Wyśmierzycach i okolicach Holuje.pl

Nowoczesna pomoc drogowa TIR. Oferujemy naprawy terenowe oraz fachowe holowanie do warsztatów i w inne miejsca wskazane przez klientów.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Wyśmierzyce

tlo

Fachowa pomoc drogowa TIR 24/7 w Wyśmierzycach

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w udzielaniu pomocy z zakresu holowania i kompleksowej pomocy drogowej na terenie Wyśmierzyc i całego województwa mazowieckiego. Kluczowym atutem naszego przedsiębiorstwa jest szeroka oferta obejmująca poniższe formy działalności:

– transport różnych rodzajów pojazdów,
– drobne oraz bardziej skomplikowane naprawy w terenie,
– transport paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia oraz kół,
– przewóz samochodów, maszyn i pozostałych ładunków na krótkich i dalszych dystansach,
– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Jak widać nasze wsparcie jest złożone. Prowadzimy działalność całodobową, więc klienci naszej firmy mogą liczyć na udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego pory.

Profesjonalne wsparcie w różnorodnych sytuacjach drogowych

Klienci naszego przedsiębiorstwa mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej albo bardziej złożonej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Oprócz tego pomagamy, gdy dojdzie do kolizji lub wypadku na drodze. Można nas również wezwać, jeżeli z jakichś powodów zabraknie paliwa lub gdy pojawi się inny problem. W takich przypadkach likwidujemy awarie na trasie lub transportujemy samochód do warsztatu lub w inne miejsce wskazane przez klienta.

Nowoczesna pomoc drogowa TIR – Wyśmierzyce

Naszą mocną stroną są wykwalifikowani fachowcy, którzy zapewniają wysoką efektywność oraz jakość działań z zakresu pomocy drogowej i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni pracownicy używają nowoczesnych holowników oraz wyposażenia i narzędzi do diagnozowania oraz naprawy pojazdów na trasie. Z pewnością naszym atutem jest też rozległa oferta usługowa i wsparcie w wielu niechcianych i nieprzyjemnych sytuacjach na drodze.

Fachowa obsługa wielu pojazdów

Pracujemy w wielu miejscach w Polsce, w tym na terenie województwa mazowieckiego. Oznacza to, że na naszą pomoc mogą między innymi liczyć właściciele zestawów TIR, pojazdów ciężarowych, jak również aut osobowych i dostawczych z Wyśmierzyc oraz regionu. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszych usług.

tlo
5/5 - (1 vote)