holowanie TIR

Holowanie ciężarówek we Wrześni i okolicach Holuje.pl

Całodobowa i całoroczna pomoc drogowa. Oferujemy naprawy terenowe oraz holowanie ciężarówek i zestawów ciągników z naczepami (TIR).

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Września

tlo

Nagła usterka na drodze lub stłuczka? Korzystasz z samochodu ciężarowego lub zestawu TIR i poszukujesz profesjonalnego wsparcia? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz szeroko pojęte usługi z zakresu pomocy na drodze. Obsługujemy samochody ciężarowe, zestawy ciągnik plus naczepa oraz pozostałe rodzaje pojazdów (towarowe, pasażerskie, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Świetna obsługa wszystkich zleceniodawców

Jesteśmy grupą doświadczonych oraz wykwalifikowanych ekspertów, którzy trudnią się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, przedsiębiorstwa przewozowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z samochodów osobowych, dostawczych, ale w głównej mierze wspieramy użytkowników zestawów TIR i aut ciężarowych. Oznacza to, że każdy ma zagwarantowaną naszą kompleksową pomoc w trybie 24/7.

Czemu warto wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy usługodawcą godnym uwagi. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne opinie wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta posiada poniższe zalety:

– wsparcie całodobowe we Wrześni oraz całym kraju i za granicą,
– doskonałe umiejętności pracowników,
– profesjonalne wyposażenie holownicze,
– profesjonalny sprzęt do diagnostyki i naprawy na drodze,
– rozległa oferta usługowa,
– najwyższa jakość realizowanych usług,
– sprawny dojazd na miejsce awarii bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasza pomoc?

W ramach tradycyjnej usługi odbieramy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. Podczas takiego kontaktu prosimy o przedstawienie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale poza tym rodzaju problemu. Na bazie uzyskanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa samochodu na trasie czy może jedyną opcją jest przewóz do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po uzyskaniu potrzebnych danych, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas czekania jest zawsze jak najbardziej ograniczony.

tlo
5/5 - (1 vote)