holowanie TIR

Holowanie ciężarówek we Wronkach i okolicach Holuje.pl

Zajmujemy się usługami z zakresu pomocy drogowej TIR 24/7. Oferujemy holowanie pojazdów ciężarowych oraz różne naprawy na trasie.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Wronki

tlo

Szeroko pojęta całodobowa pomoc drogowa we Wronkach

Nasze przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowane w udzielaniu pomocy z zakresu holowania i profesjonalnej pomocy drogowej na obszarze MIASTO i całego województwa wielkopolskiego. Kluczowym atutem naszej firmy jest szeroka oferta obejmująca poniższe formy działalności:

– holowanie różnych typów aut,
– drobne oraz bardziej skomplikowane naprawy w terenie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia jak również kół,
– transport pojazdów, maszyn i innych ładunków na krótszych i dalekich trasach,
– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Jak widać nasze wsparcie jest rozbudowane. Prowadzimy działalność 24/7, więc klienci naszej firmy mogą liczyć na udzielenie wsparcia niezależnie od dnia i jego pory.

Kompleksowe wsparcie w zróżnicowanych sytuacjach drogowych

Klienci naszego przedsiębiorstwa mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś drobnej albo bardziej złożonej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Dodatkowo udzielamy pomocy, gdy dojdzie do kolizji albo wypadku na drodze. Można nas również wezwać, jeśli z jakichś powodów zabraknie paliwa lub gdy pojawi się inny problem. W takich sytuacjach likwidujemy awarie na trasie albo przewozimy samochód do serwisu lub w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę.

Nowoczesna pomoc drogowa TIR – Wronki

Naszą zaletą są wyspecjalizowani pracownicy, którzy gwarantują najwyższą efektywność oraz jakość usług z zakresu pomocy drogowej i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni fachowcy używają nowoczesnych holowników oraz sprzętu i narzędzi do diagnozowania oraz naprawy samochodów na trasie. Z pewnością naszą mocną stroną jest też rozległa oferta usługowa oraz pomoc w różnych niechcianych i nieprzyjemnych zdarzeniach na drodze.

Fachowa obsługa wielu samochodów

Prowadzimy działalność w wielu miejscach w naszym kraju, w tym w województwie wielkopolskim. Innymi słowy na nasze wsparcie mogą między innymi liczyć właściciele zestawów TIR, samochodów ciężarowych, a także aut osobowych i dostawczych z Wronek oraz regionu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszych usług.

tlo
5/5 - (1 vote)