holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Wolsztynie i okolicach Holuje.pl

Profesjonalna pomoc na drodze. Oferujemy holowanie i naprawy zestawów TIR oraz pozostałych typów pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Wolsztyn

tlo

Oferta naszej firmy została opracowana przede wszystkim z myślą o klientach prywatnych, firmach i innych podmiotach potrzebujących obsługi w zakresie pomocy drogowej. Naszą główną usługą jest obsługa ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz pojazdów ciężarowych, ale w razie potrzeby gwarantujemy również pomoc dla samochodów dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest rozległa i uwzględnia fachowe transportowanie oraz pozostałe działania z zakresu pomocy na wypadek stłuczki albo niechcianej usterki w regionie Wolsztyna.

Specjalistyczne działania z zakresu holowania

Główna specjalizacja naszej firmy to fachowe przewożenie różnych typów samochodów. Oprócz pojazdów osobowych i dostawczych, jesteśmy w stanie bezproblemowo przewozić pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy innowacyjnymi holownikami i wyposażeniem pozwalającym na sprawny, bezpieczny oraz profesjonalny załadunek i przewóz nawet najcięższych samochodów o wadze kilkudziesięciu ton. Usługi przewozowe świadczymy na terenie Wolsztyna, całego województwa wielkopolskiego oraz całej Polski i innych krajów.

Kompleksowa pomoc drogowa 24/7 w Wolsztynie

Rzecz jasna zajmujemy się nie tylko holowaniem różnych typów pojazdów, ale również pozostałymi metodami pomocy w niechcianych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc wsparcia pod względem awaryjnego odpalania samochodów (np. z rozładowanym akumulatorem), umiemy też dokonywać różnych tradycyjnych i złożonych napraw na trasie, przywozimy paliwo, naprawiamy ogumienie oraz pomagamy na wiele pozostałych sposobów. To sprawia, że całkiem często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą drogę po wykonaniu przez nas usługi.

Zapraszamy do wybrania naszej pomocy!

Jak można zauważyć, nasza oferta pomocy drogowej w Wolsztynie jest kompleksowa i bardzo profesjonalna. W każdej sytuacji zwracamy uwagę na bezproblemowy dojazd do klientów i efektywne rozwiązanie problemu. Działamy całodobowo, a potwierdzeniem doskonałej jakości naszych usług są liczne pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (2 votes)