holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Wołominie i okolicach Holuje.pl

Kompleksowa pomoc drogowa i holowanie pojazdów ciężarowych oraz TIR. Obsługujemy klientów z województwa mazowieckiego i całej Polski.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Wołomin

tlo

Fachowa pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych w Wołominie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w profesjonalnej pomocy drogowej uwzględniającej przede wszystkim auta ciężarowe oraz zestawy TIR. Przez cały czas naszej pracy, udało się nam wypracować doskonałą pozycję w branży holowania TIR.

Profesjonalne holowanie oraz pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Wołomin

Trzeba zapamiętać, że wszystkie zadania wykonujemy 24/7 przez cały rok. Innymi słowy gwarantujemy pomoc w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni świąteczne. Za każdym razem wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłoszeń. Wystarczy tylko kontakt pod naszym numerem alarmowym.

Profesjonalna oferta obejmuje poniższy zakres usług:

– przewóz TIR i pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz innych pojazdów, sprzętów oraz ładunków,
– przywożenie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– drobne naprawy w terenie,
– awaryjne otwieranie samochodów,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak można dostrzec oferta naszej firmy jest obszerna. Możemy udzielić pomocy w różnych trudnych sytuacjach w terenie. Zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem alarmowym!

Czemu warto zwrócić uwagę na naszą firmę?

Skorzystanie z oferty naszej firmy wiąże się z różnorodnymi zaletami dla usługobiorców. Przede wszystkim jesteśmy w stanie rozwiązywać zróżnicowane problemy na drodze. Radzimy sobie świetnie zarówno w standardowych, jak i znacznie bardziej kompleksowych problemach. Dobrze jest zapoznać się szerzej z naszymi zaletami.

Wykwalifikowany zespół fachowców to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy fachowców, którzy posiadają doskonałe kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie zawodowe. Atuty te są stale zwiększane w ramach różnych fachowych kursów. Dzięki temu nasi specjaliści wiedzą jak skutecznie zwalczać zróżnicowane awarie na miejscu oraz doskonale znają i stosują zasady fachowego, a także bezpiecznego holowania pojazdów ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, pojazdów dostawczych, osobowych, itp.

Specjalistyczne zaplecze techniczne

Kładziemy również nacisk na profesjonalny sprzęt. Posiadamy holowniki będące w stanie przewozić nawet niezwykle ciężkie pojazdy i zestawy o masie nawet w zakresie 40 ton! Poza tym dysponujemy wyposażeniem i urządzeniami usprawniającymi efektywną diagnostykę oraz naprawę różnorodnych standardowych i bardziej kompleksowych awarii na trasie. 

tlo
5/5 - (1 vote)